Kral Katili Güncesi

Kitaplar forumu içersinde, seri olan kitaplar için alt forum açmaya sıcak bakıyoruz.
Zaman Çarkı forumunda ki gibi bir kullanım olacaksa hemen açalım.

@Sinister bence de çok güzel olur. Şuan baktım King Killer Chronicles Wiki varmış, alt forum açılırsa ben de oradan tercüme ve çeviri yapabilirim.

Şimdiden yapın, Zaman Çarkında yaptığınız gibi kılavuz yayınlayın, alt forum açmaya değsin yani. Açarız…

Ben de yaparım.

Aynen alt forum mükemmel olur. Bu arada yeterli ilgiyi görmüyor gibi ancak dizisi çıkınca bu seri çok daha fazla ilgi görmeye başlayacak. Hak ettiği yere gelecek.

Bende yardımcı olurum öyle birşey olursa :slight_smile:

Dizinin ne zaman çıkacağı hakkında bilgi,söylenti var mı?

Temmuz’da; sadece dizisi çekilecek diye bir haber var.

link atabilir misin?

Çok sert bakmış

Bilge adamın korkusunu okurken Shed diye bir adam öldürüldü handa. Anmak için bir şeyler söyledi herkes Kvothe’de “Başlarına gelenden daha iyisini hakeden eski dostların şerefine” gibi bir cümle kurdu. Burdan yola çıkarsak dostum dediği kişilerin bazılarını kaybetmiş olabilir Kvothe. Sim veya Will yada auri
Auri demişken de o kız hakkında fikirleriniz neler ?

detayı ağlatmışş

Ben Auri’yi çok seviyorum, hayat dolu fakat çekingen biri. Sadece çok “özel” kişilere gerçek yüzünü gösteren sevimli bir kızcaazımız ^^

@Lord Snow detaylardan bir şey çıkar mı acaba diye uğraşıyorum artık :wink:
@Kvothe auri sevilmez mi ya, yalnız eskiden kim olduğunu iyice merak ettim. Çok ilginç bir şey çıkabilir bu kızdan

auri ile ilgili teorimsi spoilerımsı bir şeyler :stuck_out_tongue:

auri’nin aslında prenses arielle olduğuyla ilgili teoriler var. tabi prenses arielle kim? nerenin prensesi? üniversitede işi ne hadi geldi diyelim kafayı sıyırıp kayıplara karışınca hiç kimse aramadı mı bu kızı? prensesin hikayesini kitapta okumuş muyduk?? bu gibi şeyleri hiç hatırlamıyorum :stuck_out_tongue:

@Lanfear

teori doğru olabilir, auri’nin soylu biri olduğu zaten belli gibi, Kvothe sürekli saray adabını övüp duruyordu ama soyluysa kimse bu kızı aramadı mı diye bir soru geldi hemen aklıma :wink:
Kitabı okurken daha dikkatli olucam artık prenses kelimesi geçen yerler önemli bir hal aldı :oh:

iki kitabıda tamamen unutmuş durumdayım alıp tekrar okusam yine aynı heyecanla okuyabilirim o derece :smiley: ama sanki prenses kelimesi hiç geçmemişti ya :confused: bir tek elodin’in auri’yi görünce şaşırdığı kısmı hatırlıyorum (umarım yanlış hatırlamıyorumdur :D)

1 hafta öncesine kadar aynı durumdaydım.Şimdi tekrar başladım okumaya ama sadece yolda okuyorum. Yoksa ilk okumam gibi 1 haftada bitecek kitaplar.Yavaş yavaş sindire sindire okuyorum,hızlı okuyunca ayrıntılar gözden kaçıyor.
Evet şaşırıyor görünce, ben hiç bu kadar yaklaşamadım felan diyor. Oda auri’nin peşinde ama hangi nedenle auri’ye yaklaşmak istiyor orası belli değil. Birde şimdi auri amryler hakkında bir şeyler söyledi iyice kafam karıştı :wink:

auri öyle birşey mi diyordu o.O
3. kitabın çıkmasına yakın bende tekrar okumayı planlıyorum :stuck_out_tongue: