Kral Katili Güncesi

okuyunca çok şaşırdım bende, hatta Kvothe bile şaşırdı kaçırdı kızı :oh:

1. kitap hakkında bir haber yok mu hiç ? ne zaman çıkacak acaba

Turkce cevirisi ile beraber 2015 sonundan once cikmayacak en iyi ihtimalle. Yazar 3. Kotabi yazmayi birakmis ve bir oyun uzerine calisiyormus… yani yeniden yazmaya basladiktan sonra benim tahminim 2016 dan once cikmaz…

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

bir yerde 2014’te çıkacak diye duymuştum. goodreadste de öyle yazıyor.

O eski ya. Ben yayinevine sordum onlardan ogrendim ve bana aynen onceki cevapta yazdigim cevabi verdiler…

oyun neymiş peki? :frowning:

Onu bilmiyorum o sinirle onu sormayi unuttum :slight_smile:

Serinin ilk kitabının adı ne? Başlamayı düşünüyorum ama elimde hem bir sürü kitap var okunmamış hem de sınav var. :frowning:

Rüzgarın Adı, müthiş sürükleyici ve okuması keyifli, tavsiye ederim :slight_smile:

World od WarCraft’ın bir alt modu veya o tür bir şeydi sanırım oyun :stuck_out_tongue:

bak işte :@

bak işte :@

oyun üstünde çalışmak değilde Diablo III oynuyordu diye biliyorum. Oyun üstünde de çalışıyor olabilir ama.

daha çok varmış ya, ben 2014’de çıkar diyordum. gerçi biz daha çok bekleyeceğiz gibi geliyor bana. yazar 3. kitabı çıkarıp seriyi bitirmez bence, Kvothe’yi o halde mi bırakacak ?

bana da bırakmaz gibi geliyor ama patrick bir röportajında 3 kitaplık bir seri yazdığını ve geriye koyduğunu, sonra da yayıncı aramaya başladığını söylemişti. yani üçte komple hikayesi bitecek gibi. 1180 sayfadan sonra 1400lük bir tuğlayla ve kvothenin ölümüyle bitse ne tatlı olur… :redface:

@Rand al’Thor
Kvothe’yi o şekilde bırakacağını sanmıyorum. Kitabı okuyan herkes üzülüyordur heralde Kvothe’yi o halde görünce. Zaten intikamını da alamamış sanırım. eğer son kitap olacaksa 3000 sayfa felan olur. yarısı geçmiş yarısı şu zaman olur.

1400 sayfa mı ? :tongue:

bencede intikamını daha almadı yani gelece kitaptada flashback bölümünde al(a)mayacak bence şimdiki zamanda anlatılan yerde alır bence ya koca Kvothe’yi Yoltaşı’nda durdurmaz Rothfuss ya

Seriye başladım ben ilk kitabı okuyorum ve elimden bırakamıyorum. Kitabın adındaki "1. Gün"ün anlamını çözememiştim ama yorumları okuyunca anladım. Çok güzel ya kitap indirimde olmasa 35 liraya patlıyordu ama şimdiden paramı helal ediyorum. Kaç kitaba kadar var? Ve adları ne?

3 kitap var ilk ikisi çıktı. Rüzgarın Adı, Bilge Adamın Korkusu, ve adı daha belli olmayan son kitap. Yalnız daha 3. kitaba 2 yıl falan var :stuck_out_tongue:

Başıma ne biçim iş almışım ya yine. :stuck_out_tongue: Daha birinci kitabı elimden bırakamıyorum performanslar olduğu halde. Ama böyle güzel seriler varken…
Bu ara Kvothe şimdiden okuduğum kitaplar arasında en sevdiğim başkarakter. Daha birinci kitabı bitirmeden bunu ilan ediyorum. :smiley:

İkinci kitabın sonunda ne oluyor anlamlandırabilen var mı?
Bast ne yapmaya çalışıyor?