Kral Katili Güncesi

Laf aramızda bende Martini çok sevemiyorum:( Paragöz Martin , Patrick ve Robert ise candır :slight_smile: Her ne kadar Robert seriyi bitiremeden gittiyse de severim.

çok güzel bi kitap herkese tavsiye ederim

1. kitap çıktı mı?Çıkmadıysa ne zaman çıkar?

Çıkmadı maalesef ve ne zaman çıkacağı da henüz belli değil. En iyi ihtimal 2015 sonu olur herhalde.

Edindim fakat henüz okumak istediğim kitaplar listemde geri sıralarda. Dehşetle öneriyorsanız ön sıralara alabilirim. :slight_smile:

Dehşetle öneriyorum. Elinin altındaysa bir an önce başlamalısın. Bitirdikten sonra allahını seven üstüme 3.kitabı atsın modunda gezeceğine eminim :smiley:

Hadi ya benim de aklımda Witcher serisine başlamak vardı fena halde aklımı çeldin dostum :slight_smile:

Bence buna başla. 2 kitap zaten aradan çıkartırsın hemen :slight_smile:

Mantıklı :slight_smile: Ben .mobi uzantılı olarak okuyacaktım sayfa sayısı yazmıyor merak ettim kitaplar kaçar sayfaydı ?

İlk kitap 736
İkinci kitap 1140

Eyvallah bi başlayayım da yazarım yine bu konuya :slight_smile: Üçleme olarak mı planlamış yazar ?

@“Ser Robert Strong” Tamamdır, yorumlarını bekliyoruz. Evet yazar üçleme olarak planlamış. Ama kulislerde 3’den daha fazla yazabileceğine dair iddialar dolaşıyor.

Tadında bitecekse 3te bitsin. Yok eğer ilk iki kitapta hikaye çok sağlam gelişmişse yazsın daha da :slight_smile:

Hikaye çok sağlam gelişti ve 3.kitaba çok fazla olay kaldı. Benim temennim daha fazla yazması :slight_smile:

Yani şu şekilde devam etmesi. Kahramanımız geçmişini anlatıyor. Geçmişi bittikten sonra olayların şimdiki zamanda devam etmesi. Neyse okuyunca ne demek istediğimi daha rahat anlarsın :slight_smile:

Tamam vallahi epey aklımı çeldin hatta ikna oldum diyebilirim en yakın zamanda başlayacağım inşallah konuşuruz o zaman daha derinlikli :slight_smile:

Adam idol ya :smiley:

Ya o değil de bir iki güne Auri’nin kısa hikayesi the slow regard of silent things çıkacak ama okuma hevesim şimdiden kaçtı. Auri’nin geçmişini anlatır diye bekliyordum ama Kvothe’nin üniversitede bulunduğu 7 günlük bir zaman dilimini anlatacakmış. Ama Kvothe’nin adı bile geçmiyormuş. Ondan hep “he” diye bahsediyormuş. Yani Kvothe ile hiç karşılaşmayacak muhtemelen. Zaten kitapta hiç aksiyon ve diyalog yokmuş. Auri sekiz sayfa boyunca sabun, altı sayfa boyunca da kendi kendine mum falan yapıyormuş. Bol bol Şeyaltı’nı anlatmış sanırım. Patrick Rothfuss bile bu kitabı almak istemeyebilirsiniz demiş. Erken kopyasına ulaşıp okuyanlar da fanların çoğunun kitabı beğenmeyeceğini ileri sürmüş.

O zaman Elodin bilenen yok :frowning:
Niye çıkarmış ki o zaman. Auri’nin üniversite yıllarını anlatır diye bekliyordum :frowning:

Ben hala başlamadım buna ya :smiley: @lanre

Ben de öyle sanmıştım ama değilmiş maalesef :frowning:
Bence bu Şeyaltı’yla ilgili önemli bir sır var. Onun ipuçlarını verebilir belki.

Sebebi neydi ki? :smiley: