Kral Katili Güncesi

[quote=“SerBeowulf, post:160, topic:656”]

[quote=“Lord_Snow, post:159, topic:656”]

[quote=“SerBeowulf, post:158, topic:656”]

[quote=“Oberyn_Martell, post:157, topic:656”]

sonunda hep bir yerde karşısına çıktı. hep buldu onu

hadi bakalım aldım bende :slight_smile: Çöl Mızrağı bitsin hemen başlayacağım :slight_smile:

Şu 2 kitabı okuduğumdan beri kitap beğenemiyorum lan,var mı bunlar gibi önerisi olan?

zaman çarkı’nı okudun mu?

@SerBeowulf Zaman Çarkı

ya aklıma takıldı şimdi ben yeni başladım kitaba kitaba göre Kvothe Yoltaşı’nda Tarihçi’ye olaytları anlatmaya başlıyor bizde bir bakıma flashback okumuş oluyoruz. Bilge Adamın Korkusunda Kvothe yine anlatıyor mu birine yoksa olayın içinde mi ?

edit: soru biraz saçma oldu ama

Zaman Çarkı’nı okumadım,hiç bir bilgim yok o kitap serisi hakkında.

Ilk kitaptaki gibi. 2. Kitapta da handa 2. Gunde olanlar ve yine hikayenin devami anlatiliyor…

Ilk kitapta zaten diyor 3 gun surecek hikayem diye.

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

serinin tamamını okuyupta tavsiye etmeyen çok azdır. 14 tuğla kitap var ve dili de asoiaf gibi basit değil ama bana göre fantastik edebiyatın en komplike ve en derin serisidir.

14 kitap 700 lirayı aşar ama yavaş yavaş okursan çokta problem olmaz zannımca. Harry Potter’ı, Lotr’i Yerdeniz’i de okuduysan, bunu da okuduktan sonra nirvanaya ulaşırsın ve fantastik edebiyattan asla eskisi gibi zevk alamazsın. yavaş oku yani. okursan.

@Arstan 350 tl civarında bir fiyata aldı bütün seriyi ciltli olarak. Tabi yanlış hatırlamıyorsam. Diğer konularda hemfikirim, yalnız serinin büyüklüğü ve derinliği gözünüzü korkutmasın. Kitaba aşina olduktan sonra istemeseniz bile bağımlı olacaksınız.

450 :slight_smile:

Ama 300 lira hic yoktan geldi. Ben 150 ye aldim diyorum hep :slight_smile:

Fuarda fiysti 505 tl idi 450 ye aldim iste. Ilknoktada 506 lira yanlis hatirlamiyosam…

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

450 ye aldim.

Valla bu kadar insan beğenince bu seriyi, ve biraz bakınınca internette bu seri hakkında biraz ilgimi çekti.ki fantastik edebiyatta sadece asoiaf ilgimi çekerdi gerisi beni ırgalamazdı, şimdi bunu merak eder oldum.
sipariş ettim valla kitapçıma, okucam bunu da.

ben tek tek almıştım :frowning:

yerdenizi lotru falan okumadıysan zaman çarkını okuma derim ben. şahsen o kadar övülen seri var, gediksavaşları, ejderha mızrağı, shannara… önce zaman çarkını okuduktan sonra hepsi basit geliyor :frowning:

da ben kralkatili’nden bahsediyorum zaman çarkından değil :s

:frowning:

Çok beğenmekle beraber hayran kaldım ilk kitaba :slight_smile: h.sonu Bilge Adamın Korkusu’nu da alacağım. İlk kitabı üç günde bitirdim. Kısaca seri çok iyi fantastik seven herkes büyük ihtimal sevecektir kitabı :slight_smile:

"Uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. Trebon kasabasını yakıp kül ettim. Felurian’la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. Çoğu insanın kabul edildiğinden daha küçük bir yaşta Üniversite’den atıldım. Başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. Tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım.

Belki beni duymuşsunuzdur."

şu yazı bir benim mi hoşuma gidiyor?

kitapları alma sebebim bu yazı :cool:

aslında zaman çarkı gibi bu seri de kitap forumunun içinde forum olmalı.

@Sinister