Kral Katili Güncesi'ni bulamıyorum

Arkadaşlar iyi günler, aldığı büyük övgüler üzerine Kral Katili Güncesinin ilk kitabına başlamak istiyorum fakat hiçbir kitapçıda bulamıyorum, internete ve yaşadığım şehirde ki bütün kitapevlerine baktım fakat bulamadım. Bir kitapçı yayınevi artık basmıyor dedi, yayınevini arayıp sormayı düşünüyorum ama ondan öncesinde sizin bildiğiniz alabileceğim bir yer var mıdır, ya da satmak isteyen arkadaş olur mu acaba? :sad:

Ilk kitap suan satis disi ama yeniden basilacaktir ithakinin en cok satilan fantastik serisi sonucta.
Bu arada kitabi beklerken Brandon Sanderson kitaplarina bakmani oneririm. Patrick iyi bir yazar ama Brandon okumaya baslayinca Kralkatili Guncesinin cok fazla abartildigini anlamis oldum :d

Türkoyede türçe zaman çarkından daha rahat ingilizce wheel of time buluyorum.
Bu böyle maalesef. Niye nasıl bilmiyorum.

Brandon Sanderson’ın kitapları nasıldır peki?

Brandon Sanderson, Rober Jordan’ın kendisi öldüğünde Zaman Çarkı’nı tamamlaması için seçtiği bir yazar. Final kitabındaki son savaş sahnesi hariç son 3 kitabı kendisi yazıp seriyi tamamladı.
Zaman çarkı dışında tamamen kendisine ait olan şuan yazdığı 7-8 serisi var. Yıllardır yeni kitaplarını beklediğimiz GRRM yada Patrick Rothfuss’un aksine yazdığı serilerinin yeni kitaplarını çok kısa sürede tamamlar ve bu da yetmiyormuş gibi birde yan kitaplar, novellla’lar falan çıkartan acayip üretken bir yazardır.
Türkçeye çevrilmiş kitapları;
-Elantris
-Sissoylu
-Fırtınaışığı Arşivleri
-Steelheart ve Firefight
-Ritmatist

Sissoylunun ilk üçlemesi türkçe olarak tamamlandı ama farklı karakterlerle devam eden 2. üçlemesi şuan çeviride. Elantris’in devamı gelecek, Fırtınaışığının devam kitapları yazım aşamasında. Ritmatist’in de devamı gelecek ama şuan yazmaya başlamadı sanırım. Steelheart’ın diğer kitapları yurtdışında çıktı ama türkçe olarak yazdığım iki kitap yayınlandı sadece ama devamı gelecektır.

Yazdığı tüm seriler;
http://brandonsanderson.com/books/

eğer istersen bende türkçe epub olarak var.

Patrick Rothfuss - Kralkatili Güncesi #1 - Rüzgarın Adı
Patrick Rothfuss - Kralkatili Güncesi #2 - Bilge Adamın Korkusu
Patrick Rothfuss - Kralkatili Güncesi #2.50 - Sessizliğin Müziği

3ü toplam 6,5 mb.