Küçük Sorular [2]

Hother gay olduğu için fısıltı olarak konuşuluyor zaten xd

Tommen ve Jofjof’un kırbaç oğlanının adı Pate miydi. Biraz bilgi verebilir misiniz?

Sanırsam öyleydi ama bir Pate daha vardı ama o üstad çırağı falandı heralde. :smiley:

aynen o eski şehirde.

Tommen’in kırbaç oğlanın adı da Pate’idi sanırsam. Aslına bakarsan hakkında çok az bilgi var. Tommen,Margaery’nin gazına falan gelip Cersei’ye kafa tuttuğunda falan hep Pate’in yanına götürüyordu. :smiley:

bu pate’i kırbaçlıyolar demi

Hayır,Pate kırbaçlıyor benim bildiğim. Cersei emrediyor ona da Tommen ile Joff’u kırbaçlamasını…

Bu arada Pate’den söz etmişken Joff’a acıma nedenlerine birşey daha yazayım. :smiley:

Yok. Cersei, Tommen’a kırbaçlatıyor Pate’i.

Bi netlik getirelim şuna ya Tommen mı kırbaçlıyo? Pate mi Tommen’ı kırbaçlıyo benim bildiğim kadarıyla dayağı pate yiyo.

Bence dayağı Tommen yiyor çünkü eğer dayağı Pate yeseydi Joff ile Tommen seve seve giderlerdi fakat Tommen,Pate’in yanına gittiği zaman korkuyor,üzülüyor ve yumuşamaya başlıyor.
Bence dayağı çocuklar yiyor,öyle olmasa Joffrey gibi anti-hümanist bir çocuk Pate’in yanından ayrılmaz. :smiley:

Koskoca kral mı kırbaçlanacak ??
Hayır. Joffrey’nin kırbaç oğlanının yanına severek veya sevmeyerek gidip gitmediği hakkında zaten elimizde bir bilgi yok.
Tommen’ın ise üzülerek gittiğini biliyoruz ki Tommen oldukça vicdanlı bir çocuk. Yani karşısındakinin acı çekmesine gönlü el vermiyor muhtemelen

Normalde Tommen’ın hatası için Pate dayak yiyor. Ama Tommen asilik yapınca Cersei ceza olsun, erkekleşsin diye, Tommen’a dövdürtüyor çocuğu.
[hr]
Mesela Lysa, Sansa’ya kırbaçcı çocuk falan tutacam senin için demişti. Özgür Şehirler’de öyleymiş. Robert’ın sağlığı el vermediği için ONUN cezasını kırbaçcı çocuk çekiyormuş.

soğuk el olayı ne kim olduğu bilinmiyo ama olaylardaki yeri ne oluyo

Dany’nin Ölümsüzler Sarayı’nda yaşadıklarını ve gördüklerini anlatan bir yazı var mı forumda? Nasıl bulabilirim? Ya da hangi kitaptaydı, kılıçların fırtınası değil mi? Hangi sayfa, bilen varsa yardım.

Forumda varmı bilmiyorum ama Kralların Çarpışması 2. kısım 201. sayfadan başlıyo :slight_smile:

Olması lazım. Hatırlıyorum o tarz birşey. Aramaya yazarsan bulabilmen mümkün.

benjen ne zaman gece nöbetçilerine katıldı?
robet’ın isyanından önce, sonra?

İsyandan sonra katıldı.Ama neden bilinmiyor.

http://forum.gameofthronestr.com/konu-olumsuzler-evi-spoiler-icerir.html?pid=49849#pid49849

Bu konu işini görür sanırım.

nedeni belli değil mi, second son!