Küçük Sorular [2]

Hocam o zaman Benjen Ned’le birlikte güneye inmiş midir sizce

bence benjen stark isyandan sonra katılsaydı isyanda onun adını da mutlaka duyardık. bana kalırsa isyandan önce gitti.

Olabilir ama resmi bir açıklama yok

Benjen Kışyarı’da kaldı diye biliyorum.
Ama emin değilim.

kışyarında her zaman bir stark olmalı, isyan sırasında benjen kışyarında kaldı.

Hani barristan selmy diyo du ya robert’ın önüne aegon ve rheanys’ın cesetleri konduğunda yüz ifadesi neydi eğer gülmüş ise hiçbir ordu onu öldürmemi engelleyemezdi diyodu.
Robert’ın yüz ifadesi neydi orada?

?

herkes gibi oda donuk bir yüz ifadesine sahipti… Çocukların öyle katledilmesine gülecek neşelenecek bir adam değil Robert. Fakat memnun oldu ölmelerine… Hatta şaşırmış bile olabilir…

Robert donuk ve umursamaz bir şekilde Eddard Stark ise dehşet içinde bebeklere bakıyordu.

Dizide Varys ile Petyr arasında bir muhabbet geçiyordu.3. Sezon 6. Bölümdü sanırım.Petyr orada kaosun bir çukur değil, merdiven olduğunu söylüyordu fln.Bu muhabbet kitapta geçiyor muydu? Büyük ihtimalle geçmiyor ama merak işte :slight_smile:

Geçmiyordu diye hatırlıyorum ben.

Geçiyorsa da bilmiyoruz. İkisi arasında olmuş bir olay. Yani Pov lazım görüp duyabilmesi lazım.

@Dragonborn Saol dostum, kitapta geçseydi değişik bir teori çıkartacaktım ama geçmiyorsa olmaz :slight_smile:

@Emilio Toland Ne biliyim, mesela Arya, Varys ile Ilyrio arasındaki konuşmayı şans eseri duymuştu.Belki öyle birşey olmuştur diye düşündüm :slight_smile:

robb stark şehit midir? ciddi ciddi cevap verin.

mezarına geri dön

Petry ve Varys povu olmadığına göre geçmiyor :smiley:

robb stark’ın naaşına ne yapıldı? yani nereye gömdüler? ciddi ciddi cevap verin.

nehire atmışlardır. cat’e de aynı şeyi yaptılar.

@Darkness07 Bebeğim, Varys ve Ilyro’nun da pov u yok ama ikisinin konuşmasını Arya vasıtasıyla dinlemistik.Belki oyle bir durum vardır hani :slight_smile:

amma velakin cat’e tully adetleriyle dalga geçmek için yapmışlardı.

adamın kafasını kesip kurt kafası takmışlar, bir de gömmeye mi uğraşcakları atmışlardır nehire.