Küçük Sorular [2]

@“Aviendha” eğer piçler hiç bir çocuk kalmadığında lord yada kral olabiliyorsa bunun önüne geçmek için yapmış olabilir ama Robert’in o kadar çok piçi var ki hangisinin önüne geçecek :smiley:

Pek hatırlamıyorum ama sanki Ned Stark istiyordu bunu Varys’ten .

Gendry’i,ustası para karşılığında Yoren’e vermemiş miydi? :smiley:

myrcella’nın kulağı gerçekten koptu mu :confused:

Evet koptu

Jaime hangi kitapta, kaçıncı sayfada Blackwood’un yanına gidiyodu?

Kargaların Ziyafeti ama kitap şu an elimde olmadığı için hangi sayfa emin değilim.

oh sonunda açtım forumu, 3 gündür giremiyordum sayfa bulunamadı diyordu bugün açtığımdaysa true blood forumuna yönlendiriyordu got forum diye bir şey yok falan diyordu nolmuştu öyle panik yaptım :smiley:

Beyler robert genç iken çok mu kuvvetliydi ? Ned robart’ın yanında ezikmi dururdu.Güç bakımından ? hep merak etmişimdir.Bir resim var yorum sizin sizce abartımı yoksa doğrumu temsil ediyor ?

Robert Baratheon ve Ned Stark, Pyke Kuşatmasında

abartı ama Robert güçlü ama kibirli,Ned güçlü ama kibirsiz

Robert’ın çok güçlü olduğundan ve baltasını çok iyi kullandığından bahsediliyor fakat Ned yanında güçsüz kalıyormuş diye bi şey daha önce duymadım.

Evet baya benzemiş

Resimde resmen roberti sauron gibi yapmışlar :smiley:

5 kralın savaşında kaç adam öldü?

Katil Zindanı nedir?

Westerosun nüfusu kaç?

Kral Şehri’nde 1 milyon kişi yaşıyor,sadece şehirlerin nüfuslarını belirrti GRRM,insan gücü hakkında bilgi vermedi,en azından ben öyle biliyorum.

bir çok iyi adam.

ve en az elli bin. orduların kayıpları olarak. nehir topraklarında da bir çok sivil öldü.

Kral aerys dönemimde kimler vardı küçük konseyde

O zamanlar Küçük Konsey’de kimlerin olduğu bilinmiyor hatta Küçük Konsey bile olmayabilir o zamanlar da. Ama Kral Eli Tywin Lannister’dı. :slight_smile:

Şimdiki olayların 17 sene öncesinden bahsediyoruz. Çok eski bir zamanmış gibi bahsettin :smiley: Küçük Konsey vardı ama kimlerden oluştuğunu ben de bilmiyorum.
Pycelle’in olması gerek.

[quote=“Robb, post:1196, topic:2629”]
bir çok iyi adam.

ve en az elli bin. orduların kayıpları olarak. nehir topraklarında da bir çok sivil öldü.
[/quote]?