Küçük Sorular [2]

Garlan o kadar küçük müydü ya? Teşekkür ederim.

Garlan o kadar küçük müydü ya? Teşekkür ederim bu arada.

Euron :45
Victarion:44
Willas:24

Oyun kaynak olamaz. Muhtemelen sallamışlardır orada. Kitapta veya viki sayfasında bişey geçmiyor yaşlarıyla ilgili.

Evet sadece genel bilgi veriyor kaç yaşında olabileceğiyle ilgili.
Şu yaşında demiyor.

Ama mantıklı geldi bana.

Bugün grrm baristan povu yayınlıycaktı bulan varsa link atabilirmi

İngilizce link yayınlandı mı bilmiyorum ama Çeviri Ekibi’nden arkadaşlar onu çevirecek, çok süremeyecek sanırım…

Aegor Nehir bir Blackfyre sayılır mı?

Hayir blackfyre picleri iki targaryenden olma ama aegor ve brynden in anneleri targaryen degil ve siradan biri…

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Anladım teşekkürler.

Nasıl ya?
Acıçelik bir Bracken’ın ve Kanlıkuzgun da bir Blackwood’un oğlu değil miydi?

Burda da sayfa sayısı artmış baya. Son mesaj gözükmüyor bazen. Küçük Sorular Vol2 açılsa iyi olur gibi.

demin kafayı yedim zaten.

Arstan targ değil demek istedi. Dedigin doğru yoksa. Acı çelik blackfyte taraftarı sefe

O mesajimda anlatmak istedigim aegonun gayrimesru karisi targaryenden olanlarin blackfyre oldugu. Digerleri de soylu ailelerden ama blackfyre degiller ve her ikisininde kendilerine ozgu armalari var…

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

tüm targlar güzel/yakışıklı mı?

ben şunu anlayamadım

tysha gerçekten fahişe miydi değil miydi
tyrion o kadar yıl kızın fahişe olduğuna inandıktan sonra birden Jaime’nin sözüyle tam tersine inanıp bir de o hızla babasını öldürmesi biraz abartılı gelmişti.
çünkü neredeyse belki 20 yıl inanageldiğin bir şeyin tam aksi şekilde çıkması karşısındas insan şöyle bir duraksardı…

Yüz askere para karşılığı vermek bence fahişelik oluyor. Tyrion Jaime’ye niye inanmasın ki; ailesinde, belki de hayatında Tyrion’ı seven tek insan Jaime’ydi.

yok değil

kim değil?