Küçük Sorular

Catelyn Stark neden ‘‘Queen Mother’’ olarak anılmadı?

Bunların kültürlerinde yok böyle bir şey galiba, bir İngiliz dizisi izliyorum, orada da Kral’ın Leydi annesi diyor, ana kraliçe demiyor.

cercie de denmedi Queen Mother yada lady anne öyle hatırlıyorum bence de kültürlerinde yok

Westerosta mevsimler kaç yıl sürüyor? Özellikle de kış.

Net bir sınır yok ama her mevsim 1 yıldan fazla sürüyor galiba.

6 yıl sürende var, 4 yıl sürende. En uzun yaz 10 yıl sürmüş, şuan seride gelen kış tahmini en uzun kış olacağı yönünde

Rhaegar Targaryen gibi yakışıklı çok sevilen popüler bir adamın piçleri var mıdır?Adam evlenmeden önce hamile bıraktığı kızlar ve kadınlar olabilir mi?

Olabilir ancak bana kalırsa seride buna az da olsa değinilmesi gerekirdi. Açık açık olmasa bile gizliden adı geçmeliydi. Ancak duymadık. O yüzden bence yoktur. Tabii Jon Snow’u saymazsan :slight_smile:

Yazdan sonra neden sonbahar gelmedi?

Şu an geçen mevsim zaten bir sonbahar, hemen kış olmaz bir geçiş mevsimi ve geçiş zamanı olur.

Seri ile alakalı aklıma bir hikaye yazmak geldi, yazsam okunur mu yada ilgi görür mü ?

@Ulu_Kurt Kendi adıma söyleyeyim ben ilgi gösteririm. Forumda ve viki de bilinen birisin zaten, diğer üyeler de ilgi gösterir. Bu arada Damon Lannister bunu beğendi :wink:

Güzel olur uluçevirmen, okuruz elbette :slight_smile: Ama sen de bırakma :slight_smile:

Ben okurum. Tabi yarıda bırakırsan bozuşuruz :)))

Benim aklımda da var naçizane ama bir türlü vaktim olmuyor. :@

O zaman bu akşam için bilgilendirme yazısı yazalım :smiley: Gaza geldim şuan @Loren Lannister @Gerrera

Ben de Skyrim için birşeyler karalamayı düşünüyordum ama tüm forumları ölü sayılır. Canlı olsalar aslında çok güzel planlarım vardı :slight_smile:

@“Ulu_kurt” sen boş konu aç onu bile okuruz be

Skyrim mi ? Hemen yaz bence. İki yılımı verdiğim oyun, Dovakhiin…

Belki ileride ama şu an değil :slight_smile:

merhabalar, dizi kaç sezon daha sürecek acaba? 8 de olacak diye biliyorum. bu küçük soru sayılır mı emin değilim bi de=)

Dizi 8. sezonda ekranlara veda ediyor. Kitap serisinin ise çıkmamış iki kitabı daha var. Velhasıl dizi sekizinci sezonda bitiyor, kitap serisi ise yedinci kitapta.