Küçük Sorular

Buz ve Ateşin Şarkısı kehaneti yüzünden. Ateş ve güneş değil. :d

Hayır Loren o farklı bir muhabbet. Benim bahsettiğimde önemli olan Azor değil. Işıkgetiren.

daha öncede dedim ama sesim duyulmadı Işıkgetirenin AA nın kendisi olduğunu düşünüyorum çünkü WW ler karanlığı getiren, karanlıkla gelen hatırlarsanız. kehanette zaman içinde mi kılıcının adı özelliği oldu yada AA kılıcına bu ismi mi verdi bilmem ama her şekilde bir değişim oldu Işıkgetiren kılıcının ismiymiş gibi bir fikir oluştu herkeste.
ben AA vadedilen prens ve ışık getirenin farklı kişiler olduğuna da inanmıyorum

Tamam ama bu senin düşüncelerin, karşıdaki düşünceleri yalanlamak gibi bir şey nedir? Sen de emin değilsin, bu teoriyi destekleyen ben de.

Anlamadım :frowning:

ben düşüncemi söyledim yalanlamak gibi bir amacım niyetim asla olmadı

ve sana denk geldiği için özür dilerim ama içimdekileri dökmem lazım bu kaçıncı ne zaman forum içinde bişey desem (asla kişilere saldırma niyetim yok ) yanlış anlaşılıyor ve son zamanlarda kendi kendime konuşuyormuşum gibi geliyor ve bıktım yoruldum bugun hakarete uğradım rapor ettiğim halde umursanmadı ama benim en ufak yazım yanlışım ban yiyebiliyor

neyse sizlere iyi forumlar ben artık yokum burada

Alınganlık yapmışsın. Ben sana sert cevap vermedim ki. :slight_smile:
Kusura bakma yanlış anladığın için. Amacım seni kırmak veya üzmek değildi, sadece konuya tek bir açıdan bakmamanı istedim.

Bu adam serinin sonu Star Wars gibi olacak demedi mi? Al işte herkes Rhaegar’ı seçilmiş kişi sandı Anakin gibi sonra oğlu Aegon/Jon’u sandı Luke gibi. Ama en sonunda kötü tarafı öldüren Anakin oldu ve seçilmiş kişi en başından beri oymuş o anlaşıldı burada da Rhaegar çıkacak. Rhaegar AA, Jon Snow ışık getiren.

Peki şöyle bir soru çıkıyor ortaya. Grrm gerçekten de star wars un aynısını yapmak ister mi?
Bence hayır.

star wars değil lord of the ring :smiley: Buruk ama mutlu bir son planladım tıpkı yüzüklerin efendisi gibi diyordu kendisi

Ned şehir muhafızlarını satın alması için Baelish’i tuttuğunda sonrasında Baelish Slynt’ı Cersei lehine ayartınca Varys mutlaka bunu öğrenmiştir.Varys neden bu entrikayı Nede haber vermedi?Taht odasına girdiğinde ne olacağını biliyordu.

Kitapları okuyalı yıllar oluyor ama yamulmuyorsam Varys’in Ned’i koruma gibi bir niyeti yoktu. Sempatisi vardı evet ama asıl amacı Targaryenleri başa getirmek olan birisi için Stannis’in savaşsız bir şekilde tahtı ele geçirmesini sağlamak mantıklı bir seçim olmazdı.

Bu blackfyre olayı neden bu kadar abatılıyor? Kimin bu blackfyre soyu? Aegon ya da Varys Blackfyre olsa ne olur olmasa ne olur? Aydınlatırsanız sevinirim :slight_smile:

Ejderha falan yönetebildikleri için insanlara havalı geliyor.Targaryen’leri sevmeyip ejderha sevenler için iyi bir cephe.
Neden insanlar gerçek hayatta görse nefret edeceği bu soylu pisliklere bu kadar bağımlı?

@travesikayu Neden olacak hayvan seviciler. Başka ne olacak. Seni de sevelim mi?

Cihat bile yaparız …

Davos’un parmaklarina noldu?

Baelish çaldı. Parmaklar adasında yaşıyordu sanırım.

Serçeparmağına yenilerini ekledi.

ONE TRUE KİNG STANNİS BARATHEON !!!

Bir insanın olmayan parmaklarıyla dalga geçiyorsunuz. Ne kadar iğrenç insanlarsınız. Yazık çok yazık…