Kullanıcı Adı Değişikliği

@“Bekir Cem”'e mesaj atın. Arz-talep ilişkisi var. Derdimizi anlayınca değiştirir isminin birincisi Bekir Cem.

Benim de çok garip bir kullanıcı adım var istek gönderdim bekliyorum hala bayadır

Ya ben istek gönderdim de vazgeçtim sonra. PrincessArianne yapacaktım ama kraliçe oldum şu anki ismim daha uygun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne sorun muş arkadaş bi türlü çözümlenemdi .

Bu talebe ek yeni taleplerimiz de var he ona göre.

Bana @“Jaime Lannister”'ın nickini verin bu iş huzur içinde çözülsün.

@"Arianne Martell"i vermeseniz de bari PrincessArianne yapın beni. Karakterime uymuyor. Kitapta prensesim ben.

Altın tahtın sahibi kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

Ne güzel, sizin istediğiniz nickler hep açıkta. Benim istediğim nick aktif :frowning:

Emilio hariç takan olmuyor. Kalkın referanduma gidiyoruz. Oyumu Emilyoya veriyorum!

Ben de. Oylar Emilio’ya.

Gençler adam adını @rhaegar koymuş ve hiç yorum atmadan girdiği gün 1-2 saat takılıp çıkmış. Neden alamıyorum?

Siteye sadece üye olup bir daha hiç girmese bile hesabın ismini izinsiz değiştiremesin, bu her sitede böyledir. Eğer bu kadar rahatsızlık duyuluyor ise, yönetici hesabın sahibine bir e-mail yollayabilir(Belli bir süre daha aktif olmazsan kullanıcı ismin değiştirilecektir diye). Eğer yine girmez ise hesap silinmesi yerine, hesabın ismi yöneticinin belirlediği bir isimle değiştirilir ve hesabın yeni ismi sahibine e-mail yoluyla gönderilir. En mantıklısının bu olacağını düşünüyorum. Diğer hiçbir forumda hesabını aktif kullanmıyor diye silinmesi söz konusu bile değildir.

@“Şeytan Karaateş” bu da gayet mantıklı bir çözüm gibi duruyor. Şuan ismini hatırlamadığım bir oyunda başıma bu gelmişti, uzun süre aktif olmadığım için bir güncellemede kullanıcı adım değiştirilmişti. 4b730256s12a gibi rastgele bir isimdi.
Fakat sonradan kendi isteğimizle başka bir isim de seçebiliyorduk.

Kullanıcı adı değişikliği olsa en azından bazı hesap adları boşa çıkacak. Mesela @“Şeytan Karaateş” eskiden bu adla başka bir üye vardı sonra adını değiştirdi bu ad boşa çıktı. Kullanıcı adı değişikliği geri gelsin beni PrincessArianne yapın madem @“Arianne Martell” kapılmış.

@“Queen Arianne” birlikte, omuz omuza, parlak yarınlara!

#kullanıcıadıdeğişikliğiinsanhakkıdır
#değişmeyentekşeydeğişimdir

#kullaniciadidegisikligigerigelsin

#ulannehatamışarkadaş

#enazüçdeğişiklik

#20karakter

#DirenMarbrand
#20karakterinidealgit

Ben kendi kullanıcı ismimden memnunum ama galiba @Queen Arianne haklı beyler dağılın :biggrin:
#kullaniciadidegisikligigerigelsin

@fairytale daha 2. yorumundasın neyin değişikliğini istiyon bismillah hele :smiley: