Kullanıcı Adı Değişikliği

“Yöneticileri banlayın; üyeler zaten anlaşır.”

Yılmayın arkadaşlar. Lord @Ejderhafelaketi, Ashemark’tan kalkan isyancı öncü birliğinde cesurca savaşıp büyük bir fedakarlık sergilemiştir. Taç Toprakları’na ulaştığı anda ise bir kraliyet süvari birliğinin hain pususu sonucunda yaşamını yitirmiştir.

Anısı hatırlanacak, kendileri şuan @“Silver Prince” ile birlikteler.

Son darbeyi kraliyetten Lord @“Emilio Toland”'ın indirdiği söyleniyor. Yedi seni kutsasın @Ejderhafelaketi

Yalnız bir şey diyim mi IP banı geliyor gibi hissediyorum.

Gerekirse banlanırım ama yine de davamdan vazgeçmem.

#kullaniciadidegisikligigerigelsin
#degisiklikhakkimizsokesokealiriz

Altın tahtın sahibi kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

Bence de artık kullanıcı değişikliği gelsin belirli kurallar çerçevesi içerisinde, isteyen değiştirebilmeli bence. Ben de pek memnun değilim ismimden yönetim bir el atın üzmeyin üyeciklerinizi. :frowning:

Kurallara aykırı birşey yapmıyoruz ki sadece esprili bir dille bir isteğimiz konusunda aşırı ısrarcı oluyoruz :slight_smile:

#aynıderedeikikereyıkanılmaz

An itibariyle isyancı sayısı 16, 2 kayıp verdik.

İlk üç gün ben de destekledim ama… (IP söz konusu beyler kusura bakmayınxd)

İsyanımız çığ gibi büyüyor.
Kraliyet ailesi artık bizi takmak zorunda.

İmzamı da etiket yaptım her mesajımda gözükecek artık.

Altın tahtın sahibi Kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

Banlanmak var dönmek yok

Varolmanın dayanılmaz ağırlığı altında ezilen bu ruhların gücünü hafife almayınız.

#yolvergidelimkingslandingiezelim
#tabularasa
#hedefkullanıcıadıdeğişikliği
#güzelgünlergöreceğizkullanıcılar
#kullanıcıadıdeğişikliğimedokunma

Arkadaşlar viki sorunu bu ve çözümü olsa yapılırdı şimdiye kadar o yüzden bence boşuna isyan çıkarıyorsunuz.

Kendinize gelin efendiler. bunlar LOTR fanlarının oyunu, kanmayın

Hangi tarafı seçsem acep. Ne diyosun @Queen Arianne
Kuzeyin desteğini alan taraf kazanır.
Ya da yok yaa ben krallığımi kurdum. Daha aksiyona gerek yok.

Değişiklik gelse de olur gelmesede olur benim için. Ama gelişen olaylara bakıcam…

Ha bide kuzey bertaraf olmaz…

KUZEY , VADİ ve NEHİR KRALI KUZGUN KULLANARAK GÖNDERDİ

@Ejderhafelaketi Multi üyelik yapmışta ondan ban atmışlar.

@scream biliyoruz zaten. Trolüne isyan bu.

@kraken04 isyancılara katıl. Dorne bütün gücüyle orada.

#degisiklikhakkimizsokesokealiriz

Yazın beni de listeye, ben de kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum. (=

İsyancı @“Ejderhafelaketi” ordusuyla birlikte sancakları kaldırmış taç topraklarına giriş yapmıştı. Kral Eli olarak Kralın yokluğunda kraliyet ordusunu karşı atak olarak isyancı birliklerin üzerine sürdüm. Öncü kuvvetlerime öncülük yaptım ve çarpışma kısa sürede bitti. @“Ejderhafelaketi” düşünce karşıtı olmamıza rağmen sevdiğim bir lordumuzdu. Ordusunun gözleri önünde erimesine aldırış etmeden yüksek sesle adımı haykırdı. Benim için savaşan askerlerimi hayal kırıklığına uğratmamak adına bu davete cevap verip seri bir şekilde atımı yanına sürdüm. Atımdan atladım ve çarpışmaya başladık. İsyancıydı ama onurlu bir şekilde savaşıp onurlu bir şekilde öldü. Yedi onu ve onun ardında savaşan insanlara ve kraliyet ordusunda canını veren isimsiz kahramanları kutsasın.

-Kral Eli Lord Emilio Toland

Konu içi edit: heştegler yavaş yavaş emir vermeye giriyor. Lütfen yukarıyı okuyup feyz alın. :stuck_out_tongue:

Bu isyanınızdan vazgeçin arkadaşlar. Bugüne kadar neyiniz eksik oldu bu forumda? Bu kadar çeşit başlığa hangi forum sahip? Emilio gibi muhteşem ban atan bir yöneticiyi hiçbir yerde bulamazsınız. Başka forumlar bizim yükselişimizi çekemiyor. Gittiğiniz yol, yol değil arkadaşlar. Yüce Kralımızın merhametine sığının
#üçbeşçapulcuyageçityok

Kral Eli EMİLİO TOLAND diyeceğini dedi [emoji2] [emoji2]

Ama

Ben yinede tarafsızlığımi koruyorum. Bakalım neler olacak.

KUZEY , VADİ ve NEHİR KRALI KUZGUN KULLANARAK GÖNDERDİ

İbret olsun diye banlayacaksın birkaç tanesini bak bir daha isyan çıkarabiliyorlar mı…
#hainlerbanlansın

@“Emilio Toland” Bizim sözlerimiz Eğilimez, Bükülmez, Kırılmaz. Bizi banlayabilirsin ama biz ne eğileceğiz, büküleceğiz ne de kırılacağız.

#Banlanmakvardonmekyok

Edit: IP ban bu sefer geliyor galiba.

@kraken04 seni listeye ekledim değiştirirsin ileride :smiley:

@GeneralSquirtle
Castamere.

@“Emilio Toland” vay be çok dramatikmiş. Ona da böylesi yakışırdı. Kanını yerde bırakmayacağız lordum, size borcumuz olsun…