Lannister Hanesi

İyi ok kullanmıyordu :).Hatta Arya hedefi ondan iyi vurmuştu kovalamıştı falan :D.Ama çok iyi tırmanıyordu.

Tırmandıda ne oldu +18 cerseitube ye yakalandı.Sonra Türk telekom tarafından engellendi :smiley:

Jaime de çok acımasız arkadaş:).Ama yapmasa kafası gidecekti.Yada korkutup sustursaydı ne bileyim ufacık çocuk.

Al sana şeker şimdi susta bizde rahatlayalım mı deseydi.Girmişler bir çukurun içinde tüy dikecek yer arıyorlar :smiley:

jaimede pişman oluyor jaimenin bu zamana kadar yaptıgı herşey de bir amaç var gerçi yine sevemiyorum adamı ama cersei denen kadın tam bir şeytan martine bu kadına saglam bir ölüm şöleni yasatmasını bekliyorum…

Sen napardın atarmıydın aşağı :smiley: ?

Şimdi o pozisyona bir gelelim sonra düşünürüz :smiley:

Kolay değil değilmi :D.Ben yapamazdım bilmiyorum bir şekilde sustururdum ama öldürerek değil.Ölmedi ama oraya itmesinde ki sebep öldürmek amaçlıydı.Ve işin saçma yanı hatırlamıyormuş.

atmazdm ama zehirlerdim :)zaten sonra jaime pişman oluyor ama sonrada çocugu öldürmesi için adam tutan cersei:)

Neden pişman oluyor.Çünkü o andakan beyne gitmiyor.Sonra gidince pişman olunuyor :smiley:

Beter olsun :smiley:

ya herkesin nasıl öleceğini ya da ölmeyeceğini biliyoruz ama cersei nasıl ölüyor bilen var mı?

Cersei henüz ölmedi.

Ne zaman öleceği hakkında bir bilgi yokmu.

evet ya bil ölmedi gitti bitch

Ölsede kurtulsak :slight_smile:

yok be ben ona ısındım biraz :slight_smile:

Şeytanın papucu o kadın :).O olmasa Ned şuan kraldı.

ned asla kral olmak istemedi sadece haklı olarak tahtın stannisin hakkı olduğunu savundu.

bu lannister hanesinin en son durumu nedir son kitapta ?