Lannister Hanesi

Asil aile sozu : hear me roar yani kukrememi duy gibi bir anlami var. Lannister lar her zaman borcunu oder halk arasinda atasozu gibi olmus bir soz sadece

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlk kitaplarda pek sevmezdim ama gitgide sempatim oluştu onlara. Galatasaray’ı anımsatıyor renkleri ama asil bir havaları var biraz kibirli olsalar da. Şimdilik nötrleştim nefret ettiğim sadece Cersei var ondan dolayı tüm haneyi suçlayamayız :smiley:

Artık lannisterciyim.stannisci ve danyciler bayginlik getirdi

Malfoy Ailesi’ne rakip olan hanedir.

@Necromancer Malfoylar sonunda iyiliğe döndü bunların öyle olacağını da sanmam.

@“Aang” Bunlar iyi olamadan,sonları gelecek bence. :slight_smile:

Tyrion reis var.çöpe attiniz haneyi

@Necromancer GRRM gibi bir yazar varken bence de öyle olacak :slight_smile:

haneler arasında en zengin olanı

Targaryen hanesi ile kaderleri kesişiyor.Çoğu karakterleri birbirine benziyor.

Her iki hanede Stark hanesiyle çatışarak aile bireylerini acımasızca ortadan kaldırdı.

Targaryenların Deli Aerys’ı vardı.Lannisterların ise zalim canavar Joffrey’isi.

Jaime fiziksel olarak ve eli kesildikten sonra fena halde Rhaegar’ı andırmakta.

Jaime, Rhaegar’i mı andırıyor? Hic sanmıyorum. Tek ortak noktaları Cersei’nin ikisine de aşık olmasi

Cersei Rhaegar’a aşık değildi ki.

Öyle aşık değildi ama onunla evlenmek istiyordu ondan hoşlanmıştı. Ve zamanla tanıyınca aşık olacaktı

Yabancı forumlarda Tywin’in çocuklarının Aerys-Joanna’dan olduğu söyleniyor. Baratheonları Lannisterlaştırmak isterken kendilerinin Targaryen olduğu ortaya çıkarsa serinin en büyük sansasyonu olur Westeros’taki.

Çok guzel olur bence

Cerseı hariç butün aileyi seviyorum tabıkı tywın diğerlerine gore genelde daha az seviyorum Buyük bir çöküşe geçecek hatta gecen bir hane tabı tyrıon reis varken lannısterler serinin sonunu gorur gıbıme geliyor

Stark fanıyım ama Lannister Hanesı gzumde bır baska ılgimi cekmesı Tyrion gbi bir adamın olması ve arması sloganı şarkıları beni etkilyenler

2sıde mukkemmel

Bu daha önce çok tartışıldı ama bu yorumu okuyunca sadece Cersei’nin, Aerys ve Joanna’dan olabilceği geldi aklıma. Cersei’nin davranışları yol açtığı facialar deli bir kralı andırıyor olabilir :d Jaime ve Tyrion ise kesinlikle Tywin’den Lannister ve aralarında kardeşçe sevgi var. Jaime ve Cersei ilişkisini daha normalleştiren bir teori ayrıca… Tanrıların yazı tura olayı: Joffrey negatif, Tommen pozitif, Myrcella pozitif.
Bu da Sinister teorisi olarak dursun :confused: Mesajları favori yapmak olsa iyi olur @“bekir cem” :ddd

Jaime ve Cersei… Her ikisi de Aerys’dan olabilir bence. Tywin’in tek çocuğu Tyrion olsa ne ironik olurdu. Ve bence öyle de.
Tanrıların yazı tura olayına gelince, bunun en bariz göstergesi ikiz kardeşler olamaz mı? İki Targaryen; bir tanesi normal, diğeri deli.

Cersei ve Jamie kesinlikle ikiz yalnız, bunu atlamayalım. Yani birinin Aerys’dan diğerinin Tywin’den olma ihtimali yok. Gerçi ben yıllar önce şöyle bir haber okumuştum bir gazetenin üçüncü sayfasında; kadın aynı dönemde hem eşiyle hem de sevgilisiyle birlikte oluyor ve her kadınsal açıdan doğru bir dönemde olduğu için iki adamdan da yumurtaları dölleniyor. Şimdi açık açık yazdım ama biz bunu biyoloji dersinde de konuşmuştuk. Haber asparagas değil, gayet olabilen bir durummuş, binde bir de değil üstelik. Yani evet böyle bir şey var ama Grrm bu kadar çetrefilli durumun içinde ikizlerden birini Aerys birini Tywin yapmaz bence. İkisi de ya Tywin ya da ikisi de Aerys.