Lannister Hanesi

Lannisterlerden kimle ölüyor?

Tywin ölünce kime kalacak jaime ?

jaime bütün haklarından vazgeçti kral muhafızı tywin ne yaparsa yapsın tyrion a kalacak kevanda ölecek zaten casterly ve kuzeyin lordu tyrion:))9

Kuzeyin lordu derken?

Tyrion adam adam helal olsun küçüğüme haha :smiley: iyimiş bak ozaman.

en son sansayla evliydi herkes sansadan baska kısyarı varisi kalmadı zannediyor tywin ondan evlendirdi …eger rickonda ölürse sansa dogal varis tyrionda kısyarı lordu olur ama olmasa da gerek yok casterly kayasını alsın starklarla lanisterlar dost oluyorlarmıs bakarsınız:)

Umarım Rickon lord olur davosun planı tutarsa tabi :). Lannisterler den tek Tyrion dost olabilir Starklara:)

Branda var

Rickon sümüklüsünden bir yol olmaz. En iyi Stark Bran’dır. Bran’dan gayrısını at çöpe.

Aynen zaten Starkları kurtarabilecek pek aday kalmıyor bunlardan başka.

Branda babası gibi iyi bir devlet adamı olur,çok iyide yönetir.Sansada özel suikastçi olur yada kralın koruması :smiley:

evet brandan çok sey bekledim bende ama büyü ormanın çocukları falan kaptırdı kendini sura dogru yol alıyorlar varg olmak hosuna gitti kısyarında abisi savastayken tam bir lord gibiydi ama artık ondan hayır gelmez

ya snow artk su aileyi bir toplasa ordunun basına da arya getirse on numara olacakta:)

Ben Martinin Branı sakat bırakmakdaki amacını anlamış değilim ?.Yani ne alaka ?

O sakat kalmasa savaş becerilerini geliştirmesi lazımdı.Bildiginiz gibide beceriksiz.Kimsede beceriksizle fazla takılmaz.Sakat kaldı ki iyi yaptıgı yönetme işini yapsın beynini kullansın.

Öylede Martin bunu bu şekilde değilde normal şekilde de gösterebilirdi.Mesela Ned her yeri sağlam yönetmeyi de biliyor savaşmayıda.

Ama bran savaşamıyor.Arya daha yetenekli

İşte yazar bir kelimeyle çok iyi savaşçı yapabilirdi onu.Herşey Martinin elinde kısacası ama o sakat bırakmayı seçmiş.

Sanane martinin fantazisinden 1 kelimeyle jon snowuda kadın yapar :smiley:

bence varg veya büyüyle intikamını aldırcak brana aklıma bir bu geliyor…arkadaşlar ben yanlıs mı hatırlıyorum bran beceriksiz diyorsunuz çocuk sakat kalmadan önce iyi ok kullanıyordu yetistirilse tam babası gibi olabilirdi ama arya ve snow dısında kimse starklara benzemiyor bran özellikle tully erkekleri gibi:)

Bran aryadan daha iyi degildi.Zaten rüyasında bran kendini kurt olarak görüyor hep