Life İs Feudal

Sandbox MMO’su adından da anlaşılalacağı gibi orta çağda geçiyor.Şimdi bu oyunun Game of thronsla ilgisi ne diyeceksiniz,daha çok ilgisi burada game of thronsu seven kişilerle,oyunda istediğiniz şeyleri yapabiliyorsunuz kaleler tüneller yeri istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.Bunlardan yola çıkarak düşündüm ki oyunda RPG (rol yapma) yapabiliriz böylece isteyen herkes hanesini canlandırabilir.Yani game of thronsu canlandırabilir.Hatta entrika çevirmek isteyenlere bile oyun açık imkanlar sunuyor fikrimce.Yalnız!Oyun 2011den bu yana yapılma aşamasında herhalde 2013 te oynayabiliriz.

Hatta şu anda klan alımları başlamış durumda kimse game of throns klanı kurmadan kuralım ve içimizde hanelere ayrılır bir birimize destek çıkarız.
Starklar?

iyi güzelde adamlar bfme 2 nin wolrd builderinin aynısını yapmışlar resmen bir farkı var oda ortada bir adam var o .
Ama bu rpg olayını yapabiliriz clanlar şimdiden mi açılıyor?

Organizasyon yapılırsa ben katılırım.

Aynen bir kaç klan açılmış forumda alım yapıyorlardı.
RPG gerçekten güzel olur diye düşündüm.

Şöyle yapalım hatta;
Tek bir Klan olsun görünüşte.Fakat isteyen herkes Kale kurabilir.Böylece kendi içimizde RPG yaparız ve hanelerimizi kurarız.Eğer dışardan saldırı olursa tüm haneler birleşir ve çok keyifli olur savaş alanında her hanenin bayrağı olur(bayrak olayını yapacaklarını düşünüyorum).
Şu an uygun bir isim bularak klanı kurabiliriz seven kingdoms gibi.

reign of kings te aynı şekilde aynı çeşitte fakat oyun gerçeklikten uzak