Mads Mikkelsen Euron Greyjoy mu olacak?

Hannibalı iptal etti NBC bu adamın euron fotoğrafları vardı oynayabilir diye söylentiler var :cool: Ama kesin dudağını boyatmaz D&D.Muhabbet şöyledir abi dudağı neden boyatmadık bırak boyamayalım kitabı okuyanlar sinirlensin:oh:

O resim ne ya ahahaha
İstiklal Caddesinin arka sokaklarında pembe satan bağyan abilerimize benzemiş :smiley:

Mikkelsen çok karizmatik adam. Ama Euron için yaşlı kalıyor. Ayrıca GoT çok karakterli bir dizi ve Mikkelsen’in ucuza çalışacağını sanmam, bütçe dayanmaz

Dipnot: Göğüs kılları? :frowning:

montaj o orjinali bu sanırım :smiley:

Çok cimri davranıyorlar aynen bu adama para dayanmaz Cristopher Ecclestone var tanıdığım söylentilerde haha doctor who’da harcadılar bu adamı :frowning:

ingilizcem fazla yok şu abiler varmış ayrıca :smiley:

Bu adamdan Euron olursa benden de Lord Varys olur…

Çok yumuşak kalır Euron’a, çok yumuşak bir adam. Euron’un gözleri fal taşı gibi olmalı, cin gibi bir adam olmalı. Mads Mikkelsen’de sinsi bir tip var, Euron hem sinsi, hem de tehlikesini gösteren bir tip.

Euron’u bilmem fakat Jon Campling kesinlikle Aeron olmalıdır. Ian Mcshane’i Victarion olarak hayal ediyorum. Ancak Euron gibi tezahür eden bir aktör henüz gözümde canlanmış değil.

Ancak Mads hiç değil, böyle bir Euron olamaz. Demirdoğumlu bu adamlar, gözler korku yaymalı.

Greyjoylardan sadece Euron olacakmış batırmasalar bari greyjoy olayını beklentim büyük :frowning: Asha gibi bir facia seçim yapılmasa bari.Bilmiyorum güzel olur diye düşünmüştüm.Anlamıyorum bu oyuncu seçimlerinden hiç :frowning: Ama bizi coşturacak bir Euron bekliyorum dizide umarım :frowning:

Eğer bütün bir sezona yayılan bir hikaye anlatacaklarsa mesela Greyjoyların Kalkan Adaları’na saldırısı, Greyjoylar’ın seçimi, ejderha borusu, Victorian veya yanındaki rahip, Meeren yolculuğu ve kuşatması olacaksa paraya kıyarlar.Oyuncu seçimleri benim için iyiydi bu yıl. Önemli olan adam gibi bir senaryo vermeleri.

Spekülasyonlar arasından Richard Armitage olursa Dany ve Euron evlensin diye dua ederim ahaha

Mads Mikkelsen gibi A sınıfı aktörü yapımcılar dizide oynatamazlar.Adamın çekim takvimi kesin doludur bir defa.Dünya kadar para versen olmaz bu şey. Britanya dizi sektörününden uygun bir aktör olması da şart değil.Pedro Pascal örneğinde olduğu gibi fiziken ve yetenek bakımından uygun bir aktör olur.

Amma abarttınız siz de. Duyan da Holywoodun en meşhur, Oscarlı oyuncularından birinden filan bahsediyoruz sanacak.
Adam zaten bundan önce de bir tv dizisinde rol alıyordu, hem de başrol olarak. Demek ki sinemayı geçtim, tv’ye bile ayıracak zamanı çok var.Üstelik biz Hannibal’in aksine şu an dünyanın en popüler dizilerinden biri olan GoT’tan bahsediyoruz. Dizinin hayranı olan birçok ünlü, yeter ki bize de bir rol versinler parasız bile oynarız diye demeçlerde bulunuyorlar.
Çok meşgul dediğiniz adam son 2 yılda sadece 2 filmde rol aldı.

Gerçi herşeyi geçtim Mads Mikkelsen’in rol için çok uygun bir seçim olacağından da emin değilim. Bir kere dizideki diğer bütün Greyjoy’lar gibi sarışın-kumral olması gerekiyor Euron’un. Tabii perukla halledilebilir ama ne gerek var? Yüz hatları da pek andırmıyor Theon’u, Yara’yı. Daha önce de yazmıştım, dizide bu tür detaylara önem veriliyor.

Yedirtmeyiz Hannibal’ı bence şu anki en iyi gerilim, polisiye, suç dizisi vahşet bir kategori sayılıyorsa o da olsun.Zaten dizinin yapımcısı yeni bir kanal arayışlarına başlamış habere baktığım kadarıyla 4. sezonu bile planlamış.NBC yede buradan selamlarımı yolluyorum bütün sağlam dizileri bitirme kararı aldılar ama bunu bitiremeyecekler.

Mads Mikkelsen’i neden hafife alıyorsun? GOT’taki cast ekibinin hepsi Brad Pitt,Leonarda DiCaprio,Johnny Deep falan gibi insanlardan mı oluşuyor yoksa?Mads Mikkelsen’in oyunculuğunu bir kenara koydum karizması ayrı yeter.Özelliklede Charles Dance’in yokluğundaki karizma eksikliğini dolduracaktır kendisi.Sarışın ve kumral olma noktasında ise Emilia Clarke der susarım başımıza Daenerys diye bu kadını koydularsa Mads’ten acayip bir Euron görürüz.

Adamın oyunculuğuna, karizmasına en ufak bir laf mı etmişim? Sadece burada sanılan kadar astronomik rakamlarla çalışan, ulaşılmaz bir Holywood yıldızı olmadığını söylemeye çalışıyorum. Diana Rigg, Ciaran Hinds, Jonathan Pryce gibi isimler dizide oynamayı kabul etmişken Mads Mikkelsen neden kabul etmesin?
Zaten dediğim gibi son dönemde sinemadan ziyade televizyona vermiş kendini adam.

Saç olayına değinmemin sebebi insanların oyuncunun sırf buradaki resmine bakarak kitaptaki Euron’a benzediğini düşünmesi. Halbuki dizide esmer bir Euron izleme ihtimalimiz çok düşük. Yani eğer sırf tip benzerliğinden dolayı bu adam Euron olsun diyorsanız hata yapıyorsunuz; ama bu adam iyi oyuncu, o karizmayı da verir diyorsanız, ona tabii ki bir sözüm olamaz.

Hep birlikte seviyoruz fakat ben de ulaşılamaz olmadığını düşünüyorum. Bunu burda tam olarak o şekilde düşünen var mı yok mu bilmiyorum yalnız. Ulaşılamaz olan şey Televizyon’un durdurulamaz şekilde büyümesi maalesef. Bugün olanlardan sonra bir kez daha anlaşılıyor, üzgünüm…

Euron Greyjoy’u oynamaması için bi neden yok bence.

Fan yapımı herhalde bu resim. Adam zaten normalde kumral saçlı. Bence Euron’un o otoritesini verebilir, keskin yüz hatları var.
Dizisinin iptal edilip edilmemesiyle de bir alakası olacağını sanmıyorum. Zaten çok önceden çekmiştir Hannibal’ın an itibariyle yayınlanan bölümlerini ve şu an her halükarda boştur.

Lena Headey bile 4.sezonu çekerken sadece 3 hafta çekim yaptığını söylemişti. Game of Thrones’un büyük kadrolu bir dizi olmasının tek avantajı başrol bile olsanız çok fazla zaman harcamıyorsunuz setlerde. Mikkelsen’ın da şu an başka bir film projesi olsa bile Euron onun zamanını fazla çalacak bir rol değil.

Evet fan yapımı google’a euron yazdığımda çıkmıştı kitaptakine benzemesede acayip hava katar diye düşündüm Valhalla rising filmindeki oynadığı karakterden yakışacağını düşünmüş olabilirler bilmiyorum :smiley: Kitabı okuyanların istediği hiçbir şeyi yapmıyorlar zaten yine yapmayıp bu adamı getirin :cool:

Euron olsun da kim oynarsa oynasın.

Brandon-Ned Stark ve Deli Kral için flashback olabilir diyorduk.Oyuncu seçimlerinde felan yer alıyormuş hatta.Reddit sitesinde şöyle bir şey okudum.Bu sahne daha önceden çekilmiş galiba.

brandon ile rickard stark’ın ölümleri dehşet verici kuzeylilerin isyanının baş nedeni.tabi kuzey giderse arryn’lerde ayaklanır tullylerde.rheagar ile lyanna’yı görebilsek süper olur.

Mads Mikkelsen tabii ki en güzeli olur ama James Purefoy’u da kimse tartışmamış bile, bence kendisi mükemmel olur.

Euron Mads Mikkelsen Victarion James Purefoy olursa harika olur ( aslında Mads reisten süper bir sülük lorduda olurdu)