Marco Polo

şimdi izledim de evet baya yetenekli bir hanım kızımız maşallah :smiley:

Diziyi hiç izlemedim arkadaşlar nasıl güzel mi

geçen gün ilk bölümüne bakmıştım… güzel diziye benziyo, o sonda çalan müziği en az 1 saat loop’a almışımdır…

Torrent listesinde % 85’i bitti sayılır, 9.bölümü izleyip genel bir yorum atarım gibi … O kadar abartıldığı kadar iyi değil, diziden bir got performansı beklentisi altında izlemezseniz keyif alırsınız, öbür türlü her bölümü işkence çekerek; play,pause,play,pause yaparak izlersiniz.

bence çok güzel bir dizi. kesinlikle sıkıcı değil, her bölümü ayrı güzeldi.

kesinlikle çok güzel bir dizi

aşkım yaaaa

ölmeseydi keşke :((((

bi mavi prensese uyuzum çok itici ve de çirkin ıy :smiley:

soundtrack’i çıktı mı bunun?? biriniz atsanız?? ilk bölümün sonunda çalan şarkıyı aradım taradım yok hiç bi yerde… allahını seven üzerime soundtrack atsın!!!

Jia Sidao hacı diğerleri yalaaann

100 göz peygamber devesi hareketini yapınca jia sidao’nun bakışı fenaydı :smiley:

aynen o şekilde yendi anca özentii :stuck_out_tongue:

ya bide kırılan kolunu düzeltmesi “biraz” abartı değilmi ya ? :confused:

valla orasını bilemiyorum da sanki belli noktalara baskı yaparak felç etti gibime gelmişti, kırık mıydı ki? :smiley: sonra o da düzeltti :smiley:

kolu resmen 360’ dönmüştü ya, döndürdü sonra parmaklarıyla vurup felci kaldırdı :DD kim sidao da mı düzeltti ? :o

Hiç merak edipte araştırmadığım bir karakter :tongue: Şu eski kaşiflerden bir Cristof Colomb ve Amerigo Vespucciyi tanırım :tongue: Dizide tarihsel olarak kaliteli mi uyduruk mu ?

dizide geçen zaman/mekan hakkında çok bilgim yok ama tarihsel anlamda uyduruk olmaması lazım, kaliteli denebilir

yok 100 gözü diyordum :smiley: haklısın o zaman tam hatırlamıyorum. adam king kırar da düzeltir de :smiley: ben sidao’cu değilim ya zavallı kızcağıza neler etti haydut :smiley:

adam aşırı karizma ya kaptan flint 1 sidao 2

https://www.youtube.com/watch?v=hvK0iUS5bR4

İşte bunlar görmek istediğimiz paylaşımlar :smiley: Sonunda 2. sezon geliyor :slight_smile:

bir an önce çıksa da izlesek :slight_smile: