Martell Hanesi

Martelller’in intikam için debelenmesi onlara sadece daha fazla intikamı alınacak ceset kazandırdı… :’(

Sen raad ol. Hepsinin intikamı alınacak.

(ALAMADI)

ama keşke alsalar. Kum yılanlarını sevmiyorum ama. Onlar ölebilir.

[quote=“Moronmormont, post:89, topic:100”]
Bana öyle geliyor .oberyn öldükten sonra dorne intikamini istiyecek bunu da ya myrcella ile yada dany ile alacak
[/quotsana katılıyorum…

Westerosun en onurlu en sağlam en güçlü hanesidir.Demir Tahta oturmaya ve Yedi Krallığı yönetmeye layık tek hanedir.Oberyn Martell sayesinde 3.kitapta başlayan aileye hayranlık 4.kitapla beraber zirveye çıkmıştır.

İntikamlarını bir şekilde almalarını çok istediğim bir hane, umarım alacaklar kanları yerde kalmamalı

Ensest olmayan aile var mı acaba xd

yav dalga mı geçiyon sen doran martell tam bi stratejistdir benim gözümde. Adam intikamını almak için kimsenin beklemediğini yapıyor

Arya ulukurduna bu kadının isminin veriyordu dimi ?

Martell > Targaryen !!
Rhaenys’i harcamışlar Dorne’da :OO

Dİğer yazdıkların kendi görüşündür tamam da onurlu konusunda Starklarla kimse yarışamaz. Hele Martellar hiç yarışamaz.

Gizli yılan kaynayan hane… Severim fakat hoşlanmadığım karakterleri var.

Marteller Lannisterlardan daha zeki bence. Bütün üyelerini severim. Özellikle aşkım Arianne :biggrin:

Evet, artı Martell > Tyrell.

Ne alaka.

gördük kim kimden üstün sgdf

Tyrell’ler hiçbir zaman Martell’lerden üstün olamazlar askerine parasına aldanıyorsun ama

İkisini de seviyorum. Bu yüzden sizinle gereksiz bir laf dalaşına girmek istemiyorum.

İkisini de seviyorsun tamam da Martell > Tyrell denince alay ettin ona istinaden yazdım yoksa herkesin kendi düşüncesi tabi ki