Miracleofsound Kanalının Karakterlere Özgü Şarkıları

Belki de çoğunluğunuz biliyordur fakat bilmeyenler adına paylaşmak istedim. Youtube’da Miracleofsound kanalının paylaştığı fanmade karakter şarkıları baya kaliteli ve güzel. Göz atmanızı tavsiye ederim

Jon Snow(Aegon Targaryen) Song

Tyrion Lannister Song

Arya Stark Song

Daenerys Targaryen Song

Şimdlik sadece bu dört karaktere özgü şarkılar paylaşılmış fakat ilerleyen zamanlarda diğer karakterlere de yapılır diye düşünüyorum. Hepinize keyifli bir seyir olur umarım :sunny:

Görmüştüm, diğerlerini pek dinlemedim ama Jon’u dinlemiştim; güzeldi. Aegon deme kız şuna :smiley: Teşekkürler :slight_smile:

Ay Aegon demeyince kızıyorlar, deyince de kızıyorlar ben de ikisini de yazayım da kurtulayım dedim :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sen de arada kaldın yani :smiley:

Bana kalsa ASSSLA Targaryen demem bu bulanık kana :smiley: Biliyorsun saf kan feşistliğim var :smiley:

Jon’a asla laf ettirmem kız! :smiley:

Ben de dinlemistim bunlari, Arya’nin sarkisi hariç.
Tyrion ve Dany’nin sarkilari favorilerim, telefonumda var hatta, arada açip dinliyorum.
Jon’un sarkisi ise… Cok agir yaa, dinledigimde üzerime öküz oturmus gibi hissetmistim :grin: Sevmedim Jon’un sarkisini ama tabi ona uygun olmus, orasi ayri.
Bu sanatçilari cidden tebrik etmek lazim çünkü karakterlere uygun sözler yazmakla kalmamislar sadece, sarkilara yaptiklari beste de karakterlerle çok uyumlu olmus. Dany’nin sarkisindaki müzik mesela dizideki Dany temalarina yakin. Arya’nin sarkisini da dinledim simdi, onda da ayni durum var, begendim. Cidden emek vermisler, saygi duyuyorum, umarim devamini getirirler :slight_smile:

Paylasim için tesekkürler :slight_smile:

Edit : Benim dinledigim Jon’un sarkisi baskaydi, bu iyiymis :smile:

Hahasasladhas yiiiiih çok özür dilerim ya Jön Snow deyince gözüm kararıyor bazen ne dediğimi bilmiyorum bak

Kessssinlikle katılıyorum hatta Dany’nin şarkısındaki sözsüz melodiyi dizide kullanmaları konusunda baya bi istekliyim o derece kaliteli bence. Umarım 8. sezonda cidden bu melodilik bir sahnesi olur Dany’nin, pasifleşmesini hele ki sızan senaryo denilen saçmalıktaki gibi birine dönüşmesini hiç mi hiç istemiyorum :disappointed:

Kararmasın lütfen :smiley:

Arya şarkısını ben de dinlememişim. Ben sadece Jon’un sevdim hatta denk geldiğimde bu da güzel değildir ya dedim ama takıldım kaldım hatta gene takıldım şimdi, favoriye attım yakında telefona şey ederim inşallah :smiley:

Sen de benim gibi bir şarkıya takıldın mı 1 hafta onu dinleyenlerdensin galiba ehehhehe

Bir hafta olsa gene iyi, aylarca bazen. :smiley:

Ben de Cersei için buldum.

Vaaay, bu da güzelmiş bak. Karliene’yi LOTR fanmade şarkıları vasıtasıyla takip ederim ama bunu görmemiştim. GoT şarkıları da varmış bir göz atayım bari

Ben tema şarkısını dinlemiştim, hala zaman zaman dinlerim seviyorum ama bunları ben de yeni fark ettim. Bir sürü var bunlardan. Fakat sadece ilk dinlediğimi beğendim.