Mormont Hanesi

He he Roose he. Frey desen daha mantıklı

Nasıl isterseniz Lordum.

Dizide yeteri kadar yer verilmeyen klas hane.

Jorah ve Jeor dışında kimseyi göremedik.Dacey Mormont ve Lyanna Mormont olsaydı şahane olurdu.

Tyrellere , greyjoylara doğru dürüst yer vermeyen dizi mormontlara mı yer verecek ilahi kardeş

Jorah adlı soysuzun olduğu hane. Şu Jorah seride en nefret ettiğim karakterlerden biri. Onun dışında çok severim bu haneyi ama Jorah’ı bu haneye yakıştıramam. Kaçarken Uzunpençe’yi nasıl bırakmış hayret ediyorum doğrusu.

Bence Kılıcın Jorahda olmaması Martinin jona valyria çeliği vermek için yaptığı bir zorlama davranıştır yoksa Jorah kılıcı niye almasın

Red weddingden sonra Stannis tarafinda ola hanelerden biri , en guclu kuzey hanelerinden biride tabiki.

Tam olarak yada tahmini cizim olarak Ayı Adasınin goruntusune sahip olan varmi ?

Lord olarak Roose’u gormezler seveni pek yok , buyuk ihtimal Stannis Roose’u oldurur , basa Stark gelir yada redwedding den so ra daim yaninda olan mormontlardan birini yapar onlarda zaten stark sancagi altinda.

Ben orada ironi yapmıştım aslında ve baya da belli, nesini anlamadığını anlamadım.

Gorusumu yazdim , anladim demeye calistigini.

ayı adasının metbu lordu jorah mormont’dur onun da kimse sadık olduğu belli. daenerys gelene kadar bekleyin.

Jorah bir daha Ayı Adasını göremeyecek. Kuzeylilerin Targaryenlere bir saygısı yok, Ayı Adası da Jorahı kabul etmez.

tam tersi kuzeylilerin targaryenlara saygısı var. biz sadece ejderhalara boyun eğeriz ejderhalar gittiğine göre kuzey kuzeyindir dediler. jorah robert tarafından da affedildiği için ayı adası onun.

20 yıl önce azam lordlarını ve varisini katledenler onlar değil mi? Saygı duymakla boyun eğmek aynı şey değil.

onlar değil (o) deli BİR kral. boyun eğsinler yetiyor zaten…

Kuzeye yeterde Jorahı lord yapmaya yetmez. Orda kalıp yönetmesi için saygı görmesi lazım.

saygı görür zaten. sırf erkek olması bile çoğu için kabul edilebilir bir şey.

Diğer lordlar kabul edecek mi? Ned Stark’a saygı duyan lordlar?

duymamaları için sebep yok ki niye duymasınlar.

Jorahın yaptıklarını bilmiyorsun galiba?