Mount Blade Game Of Thrones Clash of Kings Modu

Arkadaşlar bir şey soracağım ne olur yardım edin. 1.143 modu var bende, bu modu yükledim. Her şey tamam, ama oyuna girdiğimde yüklenirken “get object failed for texture: weapons2.lod” hatası veriyor. İnternette o kadar araştırdım bir sonuca varamadım yardım eder misiniz? Problemimi çözenin istediğini yapacağım, Lannister’lar borçlarını öder. :smiley:

Sen o modu bırak bence. Ben bişey anlamadım oradan.

Buradan daha güzel modlar indirirsin. Ben mesela 16th Century oynuyorum. :smiley:

ya bndede warda m&b silmiştim bi ara, bu mod için değermi geri yüklemeye ? çok bi farklılık oluyomu ?

clash of kings modu için tekrar yüklemeye değmez ama başka modlar deneyebilirsin. :slight_smile:

Yapım aşamasında Got senaryolu modlar yapıyorlar ama ne zaman biteceği belli değil. :smiley:

en çok farklılık yaratacak mod ne acaba? yani farklılıktan kastım sadece kale savaşları ve adam kesmenin alternatifi olabilecek şeyler

ö.m attım

arkadaşın sorduğu soruyla çok alakasız bir cevap atmışsın hocam,gayet oynanabilir ve şu an çalışan tek got modu. Üzerinde baya çalışılmış fena olmayan bir mod. Özellikle turnuva sistemi hoşuma gitmişti.

aynı sorun bendede var çözümü nedir bloodraven?

online sın madem ö.m göderiyim :slight_smile:

grafikler kötü görünüyor ya bir de çok yapmacık geldi.

hocam bende indirdim ve malesef texture sorunu oldu acaba çözümü var mı? ankle_boots_a_new diyo

hocam pm attım bi cvp yollarmısınız acaba

Şu anda oynuyorum. Bayağı bir oynadım. Targaryen bayrağını seçip Starklara katıldım, Robb’la aramız çok iyi :smiley: Greyjoyları bitirdim. Casterly Rock ve Lannisport’u aldım. Lannisterların sonuda yakındır. :slight_smile:

İki gün sonra LYS var ama kaptırdım kendimi oyuna, birazda kafa dağıtmak lazım sonuçta.

Eskiden oynamıştım fakat çok bug vardı. Tekrar indireceğim umarım pek bug olmaz. :slight_smile:

Yokmu türkçe versiyonu yada yaması?

Tr yama yok ama daha önce Mount&Blade oynadıysan Türkçe yama çok gerekmiyor. Bazen deneyerek öğreniyorsun veya az da olsa ingilizcen varsa yetiyor. Oyunun girişinde Ayarlardan oyun dilini Türkçe seçersen bazı şeyler Türkçe oluyor. Mesela “Ned Stark Lannister Knight’ı bayılttı” gibi. Ama geneli ingilizce.

Robb’la birlikte akıyoruz, on numara :smiley: Tywin’i tokatlamanın zevki hiçbir şeyde yok :biggrin:

Öyleyse indirecektim ama versiyonum 1.153 malesef uymaz :smiley:

Benimki 1.153 o yüzden mi hata alıyorum?

Ekran kartı ne kadar iyi olmak zorunda?

Benimki de 1.1153dü sorun çıkmadı

Buglar daha azalmış,oyun sarıyor. Renly’nin sancaktarı olup Stannis’i temizledim. Sonra krallığımı ilan ettim şimdi Renly’i temizlemek üzereyim :smiley: (Fırtınaburnu’nu kanlı bir kuşatmayla ele geçirdim) Tywin’le ittifak halindeyim Tully-Starklarla da savaşıyorum aynı anda. Fena olmamış mod. Tek sıkıntı kaliteli zırhlar kılıçlar falan yok. Yürekfelaketi’ni buldum onunla takılıyorum

Sizde Renly’nin.Robb’un ya da Stannis’in zırhları falan var mı arkdaşlar ya? Moddb’de fotoğraflarda varlar ama oyunumda bulamadım ben.Ayrıca bu Hero Kılıçları nerden nasıl bulabilirim?

Karakterimi-hileyle-2000 küsür yaptım kimse kalesinden çıkmamaya başladı :smiley: