Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

A Clash of Kings modunda Aegon var. Yanlış hatırlamıyorsam Braavos yakınlarındaki bir yerden görev serisi başlıyor ve birkaç küçük görev sonrasında Aegon Westeros’a çıkarma yapıyor.

Hala oynayan var mı biri yardım ederse iyi olur

Sen böyle yazınca denemek istedim :slight_smile: Peki Türkçe yaması varmı awoiafın ?

Awoiaf indiriyorum. MBWarband1.168’e kurup bakacam. İzlenimlerimi yazarım. Bu arada sizin yüzünüzden indiriyorum. :stuck_out_tongue:

Keşke Night’s Watch’da kalıcı olarak Black Brother olabilseydik.Veya duvarın ötesi de olsaydı.

rgl hatası alıyorum çözümü olan varmıı?

Mod türkçe mi yoksa ingilizce mi beyler

Hey gidi günler… Warband da Kalradya’yı 3-4 kez ele geçirmişliğim vardır. En iyi milletler Nordlar ve Kergitlerdi bence. Diğerleriyle kale kuşatınca süvari birliklerin çok fazla zarar veriyordu.
Nord ve Kergitlerde bu sıkıntın yoktu. Kergitlerde ama kale savunması en büyük sorundu. Adamalr meydan savaşı için yaratılmışlar ayak üstünde pek savaşamıyorlardı.

Ama Leydi Ayasu’dan solayı genelde Kergit olurdum. Bi de neden bilmem Vaegir topraklarını seviyordum. Karlı ve yağmacı ile Tundra haydutlarından geçilmiyor.

runtime erorr diyor girirken çözebilen varmı

Acok’tan daha ayrıntılı olan A world of ice and fire modunu tavsiye ederim.Dothrak’tan tutun Yabanıl’a kadar istediğiniz her şey olabiliyorsunuz.

Bannerlord gelse de oynasak

Batı Topraklarına geçmeyin,kaç kez oynadıysam hepsinde tokatlandılar…

Acok modundan daha iyi ancak onunda Türkçe yaması yok.