Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

Peki zırh,kılıç,kalkan yani yeni itemlerin durumu nedir ayrıca 0.8’i indiriyorum bilgin var mı ?

yeni itemleri cheat menu açıp gördüm, oyunda pazarda göremedim birkaç tane çiftelli kılıç eklemişler onlarda tam düzgün değil zaten tahta gibi görünüyordu belki yeni sürümde düzeltmişerdir.
Oyun bazen garip olabiliyor ben riverrun lordu oldum,Stark savaş açtı ama güneye hiç inmediler,Arryn lordları Dorne kadar girdi,Westerlands lordları bir kaleyi kuşattılar 9bin asker ile benim bu oyunda gördüğüm en büyük ordu,ama ne hikmetse ellerinde sadece lannisport ve casterly rock kalmış bu kadar askerle hiç bir yeri almıyorlar ama zevkli ben sevdim özellikle haritada görünen şehir görünümleri çok güzel Beyaz liman çok güzel olmuş diğerleride tabiki.

Bu mod yüklenince yazıları küçülen mi?

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,194575.7260.html?PHPSESSID=041e69f1fgdhbcb5vse10u3081

Bu yamayı günlük takip ediyodum aslında ama indirmemiştim isteyenler bakabilir 1.sayfadan itibaren(Bütün askerlere özel zırhlar,bütün kaleleri yeniden gerçeğine uygun dizayn,hepsi tamamen gerçeğine uygun bi şekilde çizilmiş itemler,bazı pov karakterlerin zırhları vs…)

Binek olarak kurt,domuz,fil felan eklemişler kurt için 11 beceri istiyor fil’i kullanıcaktım ama kaplaması yok hata verebilir diye denemedim.Bir çok bug düzelmiş bu arada

0,8’i yükledim sistemim çok rahat yetmesine rağmen haritada arada kasıyo onun haricinde şuanda tek sorun yazılar çok küçük ve ingilizce tabiki her ne kadar çoğunu anlasamda türkçe olması işleri kolaylaştırırdı ama neyse yeni item olayı çok azda değil çok da değil ama forumda gördüklerimin hiçbiri yok Tywin Lannister fena güçlü olmuş,fırtına topraklarında bir hana girdiğinizde bravoos’lu bir mızrakçı veya bir dothraki kılıçlısı alabiliyosunuz yani şimdilik fena değil.

İndiremeyen arkadaşlar üye olup indirmeyi deneyin :slight_smile:

Şimdi baktım da bayağı uğraşılmış oyun için. Her şehir ayrıntılı olarak aynısını yapmışlar. Hele KL süper.

@“Emr9” Senin verdiğin linkten indirdim. Dosyalar bozuk. Sende durum ne?

@Uaerys şuan oynuyorum ben bir sorun görmedim.

@“Emr9” " Sistem bilgisi bu .nfo dosyasını açamaz. Dosya bozuk ve ya bu sistem bilgileri sürümüyle uyumsuz olabilir " diyor. Niye uyumsuz olsun ki ben de onu anlamadım.

@uaerys o dosyayı açmayacaksın :smiley:
Neler var onun içinde başka?

EXTREMEZONE.AKA.PIRATEPEDIA.IS.A.PIECE.OF.SHIT-ZAMUNDA.NET (img)
reloaded
rld-goth

içindeki dosyaların uzantılarını da yazsan daha rahat anlayabilirim. Aralarında iso dosyası varsa onu açıcaksın, daemon tools kullanılıyor onun için.

daemon tools yok bende. Sıkıntı o zaman. Teşekkür ederim ilgilendiği için. Ben oyun yüklemekten anlamıyorum hiç :smiley:

@uaerys önemli değil :slight_smile:
Daemon tools bedava bir program zaten “http://www.disc-tools.com/download/daemon” buradan indirebilirsin. (mavi download yazısına tıklarsan indirirsin) tamamen kurduktan sonra aç programı (kendi açılıyor galiba) ondan sonra iso dosyasını tutup onun üstüne atıcaksın. Sonra bilgisayar dosyayı tanıyacak. Yapamadığın birşey olursa bana yazabilirsin. Hertürlü konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Edit: Reklam olmaz herhalde kendi sitesi programın ve yasal olarak bedava.

@“viptifo” Tekrar teşekkürler. Yükleyip yükleyemediğimi sana rapor edicem :slight_smile:

@uaerys tekrardan önemli değil, merak ettim bende rapor et bana :smiley:

@Uaerys Doğru dosyayı indirdiğinden eminmisin
Acok 0.8 rar dosyasını indirmiş olman lazım.
torrent dosyası gibi birşey indirdin galiba.

1 saat oldu hala yükleyemedi eklentiyi. Ne kadar uzun sürüyomuş.