Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

@Uaerys ne eklentisi ?
sen sadece çıkanları modules klasörüne atıcaksın.

0.8 li bir rar olacak. Onu indirecen. Sonra çıkartıp mod klasörüne atacan oyundaki. @uaerys

Abi ben nabıyorum birisi açıklasın bana. GOT oyununu mu yükledim acaba :confused:

bence sen orda ki reklamlardan birine tıklayıp farklı birşey indirdin şuan onu kurmaya çalışıyorsun tabi herşey olabilir.

Şimdi derin bir nefes alıyorum ve @“Emr9” @“Emilio Toland” yaklaşın beyler şu işi hallediyoruz :confused: En baştan alalım. Link atın bana bi. Link büyüsüz olsun lütfen.

moddb sitesine baktımda link hala bozuk
player attack sitesine gir download linkine tıkla 20 saniye bekle indirsin işte,sonra indirdiğin Acok 0.8 rar dosyasını rardan çıkartıp oyunun kurulu olduğu yerde bulunan modules klasörüne at

Tamam şimdi indiriyo. Ben Got oyununu yüklüyomuşum. Nerden ne şekilde becerdiysem artık.

0.7 Betasını oynamıştım harbiden çok bug vardı
Aşadakı linkte yeni Shimmler diye bir arkadaşımın yaptığı mod var daha çok içerikli , duvar falan olucak Jon Snow falan .

Çevirmenliğini yapıcam mod bitince rahatlıkla oynaya bileceksiniz.

Türkçe mi acaba ?

Evet.

Acaba oyunu nasıl kuruyoruz?Şimdi bende Warband yüklü moduda indirdim şimdi nasıl kurucam?

Modules klasörünün içine mod dosyasını at bu kadar girişte modu seç.

RGL EROR başlıklı hata veriyor :frowning:

Google bir sor istersen pek bilmiyorum ben o sorunu

modülün açılması ne kadar da uzun sürüyor öyle, defalarca yarım saatten fazla sürmesine rağmen kaplamaları yükledikten sonra ayarlar yükleniyor yazarken donup kalıyor, var mı aynı sorunu yaşayan ?

düzeltme: bu arada 0.9 versiyonunu buldum bir de onu deneyeceğim umarım sorunsuz açılır

Arkadaşlar bunun 0.9 versiyonunu indirdim sorunsuz yükledim fakat diyaloglar vs. ingilizce türkçe yapabiliyormuyuz acaba ?

No, sorry. Ama alışıyosun bir süre sonra.

Warband 1.1 de açılmıyormu bu ? hata alıyorum hep :confused: .

Hocam yanlış olmuş galiba , link a clash of kings 0.8 ama video a Game of Thrones modunun videosu.

Robb stark oldu nahahahahahahahahahhahah