Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

Arkadaşlar,PW modunda GOT RP’si yapmak istiyoruz,RP bilen kişiler bana ulaşabilir mi?

Arkadaşlar Mod sadece Orjinal oyun için mi ? Ayrıca tavsiye ediyormusunuz ? :smiley:

Ben netten indirdiğim oyuna kurdum oldu. Ayrıca mod kesin tavsiye. Bence.

Aylar önce birisi daha böyle bir şey yapacaktı ama kimdi hatırlamıyorum

Sağ ol. Şimdi RPG oyununu indiriyordum fakat yorumlar vasatın altında olduğunu gösteriyor onu denedikten sonra hemen bu modu warband’a ekleyeceğim :slight_smile:

Ben bundan aylar önce oyunum orjinal olmadığı zaman yüklemiştim oynuyordum fakat çok bug vardı silmiştim. Benim oyunum orjinal şuan klanımda var. :smiley: Steam bende D sürücüsünde kayıtlı oradan,Warband’ı seçtim modules’e attım oyunu fakat olmadı.
Ne yapmalıyım? :slight_smile:

İlk girişte navite var. Onu oradan seçecen modunu. :slight_smile: ama orjinalde öyle mi bilmiyorum.

asdfahgsdf jahugkd:D Onu biliyorum tabiki,orada mod yok işte. :smiley:

0.8 ile 0.92 arasında fark var mı? İndirmeye değer mi yani?

Mod baya güzel olmuş indirmeye değer gemilerle diğer kıtaya geçme filan var çok güzel düşünülmüş ama kuzey baya büyük keşke surda olsaydı :smiley:

aynen sur niye yok bayağı iyi olurdu :slight_smile:

Bu mod için 1.153 yama gerekiyor o yüzden 1.1 olanlar güncellesin 1.153’e.

Birisi Robb Stark öldü demiş. Bu modda krallar ölebiliyor mu?
Not: Flood için özür dilerim.
Dipnot: Spoiler vermeye çalışıyormuş. Özür dilerim. :smiley:

Arkadaşlar bende de bu modun 0.92 betası var.Harita da acayip kasıyor,sistemim fazlasıyla yeter mod için ama bu modun hatası mıdır nedir?

Oyun başladıktan bir süre sonra windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum neden olabilir?

Tek Stark Robb.Joffrey,Jamie,Cersei yok.Tek Martell Oberyn.Jon Snow da yok :D.Margaery Tyrell için oynuyorum.

Oyundaki kasmayı düzelttikleri taktirde tekrar oynayabilirim. :slight_smile:

Son modu oynayan var mı? Eksikler olsa da ciddi anlamda gelişme var.

nası olmuş

Surun ardı hala yok :confused: Ve Köle körfezi olsa çok güzel olurdu. Ama bir Lordun ordusuna girme var. Yükselebiliyosun falan. Turnuva sistemini değişmişler böyle daha iyi. Ve anladığım kadarıyla şehirlerden mekan alabiliyosun. Kar sağlıyor. :slight_smile: daha keşifteyim bulunca yazarım.