Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

bu oyunu oynadım da oyundan attı ya. sürekli oyundan atıyor. savaşa girmiyor ya :s

Oha,bütün özgür şehirler bana savaş açtı.

Dany görevinde Meeren’e geldim ama bu Dany ile herhangi bir diyaloğa giremiyorum
Görevi yapan anlatabilir mi?

mereen sokaklarının yanlarına doğru bir kadın göreceksin,onla diyaloğa girdiğinde,illyrio’nun arkadaşı kim gibi bi konuşma gerçekleşicek.Bu kadın da o arkadaş daenerys diyecek,sonrası geliyor zaten :smiley:

200 gün falan oynadıktan sonra oyun da hata oluştu. Hiç bir şehirden köyden birşey satın alamıyorum. Market kısmına girdiğim de bomboş oluyor.
Haydi bakalım yeni profil. :confused:

oyunun girişinde çalan sarkının/müziğin adı ne bilen var mı?

Hangi versiyondaki müzik ?

Her iki siteden de indirdim ama winrardan çıkartırken sonlarda dosya bozuk diye hata veriyor

Tamam buldum yinede teşekkurler castemere yağmurlarıymış.

Versiyon 1.2 çok güzel olmuş.Handa insanlar masada oturup yemek yiyorlar,şarkıcılarda şarkı çalıyor. Tyrion’dan görev falan alabiliyorsun.Ayrıca wildfire var.

Ne zaman çıktı 1.2? :stuck_out_tongue:

Aegon ne zaman geliyor biliyormusun?

Aegon 1.0da ya da 1.1de tam hatırlamıyorum, tam 1 sene sonra geliyor. Fırtına topraklarına çıkıyor.

365.gün geliyo

Ayın sekizinde çıktı.

1.1 versiyonunu oynuyorum. 365 gün geçti hala gelmedi.

Bende gelmişti. Fırtına Topraklarına bi bak bakalım. :smiley:

Jaqen Haqer var mı bu oyunda bulamadım da ama oyun bi harika tavsiye ederim :slight_smile:

Harrentown’da var.

Aegon’un gelmesi için Illyrio’nun görevlerini yapmanız gerekiyor.Oyunda 20 civarı farklı görev dizisi var.Night’s Watch’den tutun Daenerys’e kadar.

Night Watch görevini ben bulamadım,1.1’de White Harbordaydı.Yani yerini biliyorsan söyleyebilir misin ?