Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

Pentos yakınlarında var İllyrio mekanı. Oradan İllyrio’ya gidip alınıyor.

Rommel kardeş.İki gündür (gerçek dünya günü) Pentosta dolanıyorum hem şehir içinde hem şehir dışında hem de Pentos ülkesinin sınırlarının dışında ama yok acaba belirli bir süre beklemem mi gerekiyor bir de tam koordinatları verirseniz sevinirim.Fotoğraf olur,ayrıntılı bilgi olur…

1.0da o göre olmayabilir tam bilmiyorum.

İnternette nereye girsem var diyor ama sadece var diyor.Nasıl yapıldığını kimse anlatmıyor.

Şahsen o görevi yapmadım. Anlamsız bir görev gibi geldi bana. 7k mı ne istediler gemi için. Aldım ordumu Westerosa geri döndüm :stuck_out_tongue:

peki bir kaç gün bekledin mi göreve başlamak için yoksa oyuna başlar başlamaz illyrio’s manse var mıydı?

200 gün sonra falan gitmiştim.

ben şimdi v1.1 indirdim.ilk görevi yaptım.ama tekrar gidemiyorum köle körfezine…

Bir türlü becermedim yahu deli oldum sinirden :confused:

Al benden de o kadar.İki gündür kafayı yicem.Ne güzel Dany’i görmüştüm…

Night’s watch görevini yaptın mı hiç?

Hayır

Tabi ki iyi bir bravo olarak Menzo Mhor Kastos’un verdiği görevi tamamladım, ödül orphan-maker

Mount and blade serisi bu aralar gog.com da indirimde bence mod u denemek isteyenler alsın. Fakat ben o oyunu mod yükleyerek bozmam çünkü oyunun hikayesiz hikayesi harika

Mount & Blade: Warband, Steam’de yılbaşı indirimine girmiş. Şu anda 5,99TL’ye satılıyor. Aynı zamanda oyunun ek paketleri vs. de indirime girmiş. Full collection adı altında 27,99’a bir paket satılıyor ancak içerisindeki Viking yaması çok olumsuz yorumlar almış ve bu paketin fiyatının büyük bir kısmını bu yama oluşturuyor. O yüzden ben sadece Warband’i aldım.

Daha önce bu oyunu oynamıştım. Şimdi Game Of Thrones modları sanırım resmi olmayan yamalar. Şu anda en çok hangi Game Of Thrones modunu öneriyorsunuz? Steam üzerinden multiplayer’da köşe kapmaca oynamak isteyen eklesin.

bi tek bende mi bu oyun hata veriyor? oyunu açıyorum daha herhangi bir şehire girmeden oyun kapanıyor. üstüne üstlük açılış sayfasının gelmesi 5 dk sürüyor deli etti beni yok mu bunu düzelten bir yama vs.

Mount Blade’i çok oynadım ama GoT yaması nasıl durur çok merak ediyorum. Şuan en iyisi Telltale’in yaptığı oyun sanırım.

hangi sürüme kuruyoruz??

Oyunu aldım, modu nasıl kurabilirim bilgi verebilecek olan var mı? Steam’den falan yok mu mod?

bilgisayarım sağlam olsa başından kalkmam bu oyunun