Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u

http://www.moddb.com/mods/a-clash-of-kings burdan indirebilirsin .rar dosyasını çıkar modules klasörüne at

http://www.moddb.com/mods/a-clash-of-kings/downloads/a-clash-of-kings-20-low-resolution-version burdaki versiyon işini görür

Haberim yoktu bu yamadan, öğrendiğim iyi oldu. Paylaşan arkadaşa teşekkürler. Warband zaten böyle bir yama için oldukça iyi bir altyapıya sahip. :slight_smile:

Tam benim tarzım olan bir oyun bakalım kuruyorum şu an umarım 7 yıllık külüstür açar. :slight_smile:

Modu indirdim oynadım. Kuzeyle ittifak olacakken düşmanım oldular. Zaten oyunda pek iyi değilim bir de turnuvalar falan daha zor kendi ekipmanını kullanıyorsun gerçekçi olmuş.
En sonunda da oyuna girdim baktım karakterim kel olmuş bıraktım oynamayı.

oyunun hangi versiyonu için bende 1.1 var olur mu

Mount & Blade Warband için en güncel Game of Thrones modu hangisi? Sanırım birkaç tane mod var.

Sanırım bu. Bu mod site içindeki en fazla indirilen mod. Ama kesin birşey diyemeyeceğim. V0.94 kullandım en son. :stuck_out_tongue:

A Clash of Kings 2.0 şu an en güncel mod olarak görünüyor. Bu modun Türkçe çevirisi de şurada.

arkadaşlar oyuna güncelleme geli 1.67 sürümü için ne yapmak gerekiyor

Birşey Yapman Gerekmiyor :biggrin: Mod 1.158 Ve Üstü Sürümlerde Çalışıyor. Bu Arada Türkçe Çeviriside Temmuzun Sonuna Kadar Biter Diye Tahmin Ediyorum.

yaa ben modu indirdim fakat ortalıkta adam yok savaşıcak anlamadım bir türlü herkes kendi kalesinde oturuyo yardımcı olursanız sevinirim

Kurulum aşamasında bir hata yaptın ya da oyun dosyaların halihazırda bozuk. Steam’den oyun dosyalarını doğruladıktan sonra tekrar kurulum yapmayı deneyebilirsin.

Türkçe yaması var mıdır acaba?

Oyun normalde öyle zaten bekliyorsun kalende bazen kaleni kuşatıyolar bazen savaş açıyolar öyle işte sen git kuşat al kalelerini :slight_smile:

zannedersem sağlam altyapılı 2 mod var. biri “a clash of kings” diğeri de “a world of ice and fire”

bu iki mod’tan hangisinde targaryenler var? daenarys targaryen veya aegon vi targaryen olan modu oynayacağım da…

“a clash of kings” oynuyorum ama Targaryenler yok 1 tane bile :smiley: bence sen ACOK indirme oyunda ne Robert ne Eddard hiç birisi yok Jon bile yok

haklısın en iyisi awoiaf’ı oynamak. şimdi oynuyorum hatta. devler filan var. galiba jon da varmış ama daha bulamadım. aegon da varmış, varys görevlerini bitirince geliyormuş. tavsiye ederim mutlaka.

Westeros Total War’a benzediği için bayadır oynamayı düşünüyordum. Sanırım önce oyunun kendisini indirip GoT patchini yüklemem gerek? Yardım edebilecek olan bir hayırsever varsa özelden linkte postalayabilir hayır demem :smiley:

ne gerekiyorsa öm sor ben sana gönderirim gerekli bilgiyi