Mr. Robot

MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor.

Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerden biri çalıştığı şirketteki konumu.

Daha ilk bölümden, yeni bebeyim olmayı başarmış über harika dizi.

Dip: 2. bölüm 1 temmuzda yayınlanacakmış. ACITTI.

İlk bölümü izledim. Bence konusu çok güzel. Yarıda bir yerde Fight Club’a bağladı ama yine de güzel.

Fight mı club?
Sistem eleştirisi yapıyor işte.

Herkesin kredi borcunu silmek falan istiyorlar. Ordan benziyor.

Fight club a bağladı evet :slight_smile: Biten güzel dizilerin yerini gayet iyi doldurdu.Bence artık yürür gider bunlar.İlk sezon gayet iyiydi.Person of interest gibi hissettim başta ama farkını sonradan koydu.Gelecek sezonu merakla bekliyorum

Elliot reis

İzleyin, izlettirin.
Düşük bütçeli çok güzel bir yapım. Son ana kadar şans vermenizde fayda var.

Hadi bitirin de konuşak. Sezon finalini verdi. :d

Senaristi çok başarılı bulduğum dizi. Rami Malek, muhteşem bir Cast seçimi yaptıklarının kanıtı. Rolünü oynamamış resmen yaşamış adam. Hakkını vermek gerek tamda keş tipi var adamda (bu bakımdan kendisini Özil’e benzettim). Müzik seçimleri de güzeldi . 1x09 sonundaki ‘‘Where is my Mind’’ güzel bir gönderme olmuştu. Sezon finali ise bence 9. bölümün gölgesinde kaldı.

Daha ikinci bölümünü izlememe rağmen güzel olduğunu hissettiren dizi. Adamın gözleri nasıl la öyle ne güzel. Gaza geldim cmd’yi açıp tree falan yazıyorum hackermışım gibi oluyor.

son yıllarda izlediğim en efsane dizi olmaya aday… “f*ck society!!!”

Guzel dizi ama sezon finali cok merakta bırakarak bitti :(( simdi aylarca bekle dur :((

Kaliteli bir yaz dizisi daha…

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu dizi benim beynimi yaktı lan .
Baştan izlicem sezonu .
İzledikçe hacker olasım geliyo gaza geliyom .

2x03’teki 44:42-47:34 arası geçen monolog muazzamdı. Çok da büyük bir cesaret ister böylesi bir sahne.

Alıngan arkadaşlar alınabilirler. Hassas içerik.

Is that what God does? He helps? Tell me, why didn’t God help my innocent friend who died for no reason while the guilty ran free? Okay. Fine. Forget the one offs. How about the countless wars declared in his name? Okay. Fine. Let’s skip the random, meaningless murder for a second, shall we? How about the racist, sexist, phobia soup we’ve all been drowning in because of him? And I’m not just talking about Jesus. I’m talking about all organized religion. Exclusive groups created to manage control. A dealer getting people hooked on the drug of hope. His followers, nothing but addicts who want their hit of bullshit to keep their dopamine of ignorance. Addicts. Afraid to believe the truth. That there’s no order. There’s no power. That all religions are just metastasizing mind worms, meant to divide us so it’s easier to rule us by the charlatans that wanna run us. All we are to them are paying fanboys of their poorly-written sci-fi franchise. If I don’t listen to my imaginary friend, why the fuck should I listen to yours? People think their worship’s some key to happiness. That’s just how he owns you. Even I’m not crazy enough to believe that distortion of reality. So fuck God. He’s not a good enough scapegoat for me.

https://www.youtube.com/watch?v=-DSQHJXtfpE[/video]

Vurmayın ama daha izlemedim ya yakında büyük spoileri yicem :((( üç bölümü bile izlemedim

Mr. Robot aslı da tuzlukmuş.

İkinci sezonu çok bayık ilerliyor ve bölüm süreleriniin 1 saat olması bana bu yaz sıcağında izlerken fenalıklar geçirtiyor. Dizi artık yavaş yavaş konuya girse ve favori karakterim Tyrell artık ortaya çıksa harika olacak. Yoksa yarım bırakıp kışın izleyeceğim :confused:

Bence iyi.Kendimle hesaplaşmam için bana biraz malzeme veriyor.Angela sahnelerini sevmiyorum o kadar.Elliot kendi kendine ve seyirciyle konuştuğunda bana baya sarıyor .d

Edit:imla

Evet o seyirciyle konuşma olayı çok iyi :slight_smile: Kendinle konuşması beni sıkmıyor aslında fakat bunu aşması gibi bir beklentim var bir an önce olsun istiyorum.

İlk sezon sondan 2. bölümde yaptığı şok ile beni kendine bağlayan ama 2. sezonu çıkmasına rağmen gram izleme isteğini kendimde bulamadığım dizi. Ne diyorsunuz arkadaşlar 2. Sezon götürür mü beni?

Beklentine göre değişir aslında. Bölüm süreleri yaklaşık 64 dakikaya çıktı. Beklentin eğer Elliot’un iç dünyası, kendiyle kavgası ve şizofrenisiyse götürür seni. Ama eğer beklentin Evil Corp’la ve toplulukla savaşlar verilmesiyse şuana kadar böyle birşey yok diyebilirim. Toplasan 10 dakikadır bu olaylar en fazla. Beklentin bu veya başka yöndeyse 64 dakika sıkabiliyor.