Mr. Robot

Çok iyi bir sezon finali olmuş.

Dikkat Spoiler :smiley:

Angela ve Tyrell ne alaka hiç anlayamadım. Sanırım Dark Army’e katıldı Angela. Biraz anlamış olabilirim :slight_smile:

Yine en heyecanlı yerinde sezon finali yaptılar uyuz oluyorum bu diziye .s
Ayrıca şu Angela denen sinir bozucu kızdan nefret ediyorum ya. Ekşide biri onun için sürekli kakası varmış gibi bakıyor yazmış harika tespit.

Bu arada Vamuşuk nerede??? Tyrell aslında yohh falan yazıyordu buralara :ddd

Valla nasıl bir sezon finalidir bu anlamadım. Sezonu genel olarak beğeniyordum ama final çok karmaşık geldi (muhtemelen sabah 5te izlediğimden) ama tyrell’le yapılan twist twisti hoşuma gitti herkesi sağdan sola soldan sağa yatırdılar.

Ama kesinlikle bu dizinin en sevdiğim sahnesi: White Rose’un Angela’ya “her yerden çıkıyon her tarakta bezin var sen ne ayaksın kurbağa surat” çektiği sahne oldu. Tüm dünyadaki seyircinin içinden geçeni söyledi shemale terorist hacker bakan reyiz helal olsun :slight_smile:

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tyrell’in hayal olmaması çok iyi oldu. Tyrelliot falan çok saçma geliyordu kulağa iyiki de olmadı.

Ortada tıkırında işleyen bir plan var. Ama biz planı bilmiyoruz. Yani tam olarak. Tyrell birşeyler anlattı çünkü. Zaten biz sadece Sam’in bizim izlememizi istediği yerleri izliyoruz. O yüzden “Angela Tyrell’i nerden tanıyor !!!?” dememiz normal. Dizide çoğu yaşanan şeyin sebebini bilmediğimiz için gerçek olup olmadığından emin olamıyoruz. Ama bu yanlış bence. Her sebebini öğrenemediğimiz olaya “Elliot’ın hayali” dersek olmaz. Buna 1x4’deki olaylarda dahil. Mesela Mr Robot ile Tyrell’in 1. sezonda arabada yaptıkları konuşmayı çoğu kişinin unuttuğuna eminim. Ama bu bölüm karşımıza çıktı işte.

Su Tyrell Mace Tyrell mi?

Hayır loras
20 kere loras

Pek zeki birine benziyor o yuzden dedim

Geliyor.

Mükemmel bir sezon olacak.