Nickini beğendiğiniz üyeler?

@“sinister” ve @ours ve @“phoenix”

@Yugioh
@King at The Wall

@“kilvin” bir insan ve bir karakter bu kadar benzer.

@“Delilah”
@“Tom Bombadil”
@“Myles Kennedy”
@“Sirius Black”
@“Aviendha”
@“Hermione Granger”
@“Lizard King”

@“A Wolf at the Door”

En iyi himm

@metis
@UNCO
@Kvothe
@fanfan
@delilah

en begenmedigim

@rud3boi @omeralus

bir başka yıkama yağlama konusu daha…

Ya birisi şunun nickini de yazsın nolur valla şiştim artık aşağılık kompleksinden
Güzelim, derdin ne? Hadi bu gece bunu konuşalım. Bütün forum toplansın bu konuya senin neden bu derece kendini beğenmiş ve kibirli olduğunu konuşalım.
Nedir bu kendin dışındaki bütün insanları salak sanmanın sebebi? Yağlama konusuymuş… Pöfff… Her şeye bir yorumu var bay zekinin :smiley:
İnan bana forumdaki üyelerin zeka ortalamasından gram daha iyi değilsin. Sen de aynı bizim gibi sıradan, korkuları olan, basit bir insansın. Sadece bir türlü doymayan aşırı derecede büyük bir egon var, onun da sebebi ne bilmiyorum :smiley: Kafan bizimle konuşuyor ama maşallah, kıçın kafdağında. Hayırdır???

adam haklı ne yani paragraf yazdın diye sen mi haklı olcan

Benim nicki niye yazmamış kimse asıl :frowning:

@“Light of the West”

@“Delilah”
@“Hermione Granger”
@“Metis”
@“Dead Can Dance”
@“105 BAYHAN”
@“Ozzy Osbourne”
@“Yugioh”

Keşke sen de kıçının olduğu yere, bulutlara doğru yol alsan.

@Light of the West
@metis
@fanfan
@Matrim
@Aviendha
@Myles Kennedy
@Ozzy Osbourne
@Sirius Black
@Elodin
@Dead Can Dance

ben ne zaman seni adam yerine koyup salak olduğunu söyledim:D söylemediğime göre aşağılık kompleksi olan ben olmuyorum burada:D insanlar kıskandıklarının ve umursadıklarının hakkında konuşurmuş, hayatında tek bir arkadaşın olmadığı için bir internet sitesinden 20 30 kişiyi ağıla istif eder gibi toplayıp insanların arkasından konuştuğuna göre hem kıskanıyorsun, hem de umursuyorsun:-) neyse ki ben işimde gücümde bi insanım ve böyle şeyler için vaktim yok. hadi sen dersine çalış. okuldan nasıl atıldın bilmiyorum ama tek başına epey zorlanıyorsundur buna eminim:-) karanlığının aydınlanması dileğiyle:-)

Çok kıskanıyorum sorma djkdk
Duvarıma posterini astım yedi yirmi dört karşısında feryat figan ediyorum, saçımı yoluyorum, iki gözüm iki çeşme ağlıyorum ama ne fayda… Senin kadar kibirli olamıyorum, bu da bir yetenek herhalde :smiley:

Simdi dusununce adam biraz hakli yani.

Nickini begendiginiz uyeler *

Bazi arkadaslar kendi arkadas cevresini pohpohluyo sanki veya kendi aralarinda paslasiyolar. Sankii

lam ben de direk konuya sataşmış sandım bu ikisinin ayrı tartışma geçmişi varmış boşuna heycamlandık

sen ne yapalım istersin yugicim ?

Bana oyle geldi tabi zevk meselesi

Biraz anlamsız bir konu gibi geldi bana da :slight_smile: