Nickini beğendiğiniz üyeler?

@no name
@kraken04 04 olmasaydı daha iyi olurdu. Okuması güzel geliyor :smiley:

Kvothe vardı eskiden şimdinin @Prometheus’u :d ikiside güzel ama Kvothe’ye geri dönse keşke :confused:

@"Ser Bronn"un dediğine katılıyorum ben de aktif olmayan üstelik de Bolton hanesini seçmiş @"Arianne"i kınıyorum.

Ayrıca @"Arianne Martell"i de kınıyorum. En son 2012’de girmiş. Onların yüzüden ismime Queen ibaresini eklemek zorunda kaldım.

Altın tahtın sahibi kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

@“Queen Arianne” sorma ya… Keşke belli bir süre boyunca aktif olmayan hesaplar silinse ve aynı zamanda kullanıcı adı değiştirme seçeneğimiz geri gelse.

@“Ser Bronn” Bence de öyle yapılmalı. Hadi Arianne 2015’te girmiş ama Arianne Martell en son 2012’de girmiş. Böyle hesapların silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Dropbox’u biliyorsundur mesela orada kullanmadığım hesabım vardı bana uyarıda bulundular girmezsen sileceğiz diye. Ve en sonunda silindi bence bu tarz bir uyarı sistemiyle silinebilir hesaplar.
Kullanıcı adımı değiştirmek için talepte bulunalı 2 ayı buldu galiba ama hiç ses seda yok. Kullanıcı adımı PrincessArianne yapmak istedim biraz daha alakalı diye ama değiştiremiyorum. Keşke düzelse de değiştirebilsem.

Bekir cemel konuşmuştuk sanki. Bir ara ayda bir belli sayıda mesaj girmeyen herkesi silicem demişti.
Ya da başka bir forumdaki brook abiydi o.

@ichigo ayda falan da çok fazla olur da 1 yıl online olmayanların ki silinsin mesela. 6 ayda uyarı mesajı gitsin son 1 ayda son 2 haftada son 1 haftada ve son gün. Dropbox’ta öyle olmuştu ve bence güzel olmuştu. Burada da olabilir.

Yıldırım yönetici @“Emilio Toland”, ne düşünüyorsun. Uyarı mesajı eski üyeleri çekebilir, üyelerin silinmesi de kullanıcı adı değiştirmede bizleri mutlu eder. Mesela @“Jaime Lannister” bastard olmuş, ben bu nick’i isterim :slight_smile:

Aynen sonsuz banlanan üyelerin bile üyelikleri duruyor. Onlar da silinmeli.

Bence kullanmayanlar ve ban yiyenler forumdan silinmemeli. Herkesin bir yazdığı, paylaştığı bir şey var az çok. Kullanmayan bile 1-2 yıl sonra girip aktif olabiliyor. Gördüm öylesini.

Zaten öncelikle kullanıcı adı değişimi sorunumuz var. Ki yine benim düşünceme göre kullanıcı adı değişimi olmamalı. Eskiden yoktu. Sonra bir geldi pir geldi diyeyim. :stuck_out_tongue:

@“Emilio Toland” neden olmasın ki?
Eski yazınlar için de silinen üyelerde isim yerine “not found” falan yazar olabilir bence
Bir de uyarı olacak zaten girme ihtimali olanlar girip süreyi başa alırlar bu o kadar da sıkıntılı değil bence
Ya benim adımı değiştirin.

Beni ne zaman banlıyacaksınız diye çok merak ediyorum ama yakındır gibime geliyor

@“queen arianne”

O zaman sen bir an için sınırsız ban yediğini düşün. Senin bin küsür mesajının “not found” ile gözükmesini ister misin? Ben şahsen istemem. Banlanacaksam bile bu forumda küçük bir izim olduğunu görmek ileride belki de bana tebessüm ettirebilir.

@Emilio Toland

Öyle söyleyince çok mantıklı oldu. Tamamdır yönetici ağabey. Bir şey soracağım ad değiştirme gelecek mi ne zaman gelecek?

@“Emilio Toland” sevgili Thor öncelikle hemen yetiştiğin için teşekkürler :slight_smile: Forumdan sonsuza kadar atılmayı hak etmiş birinin düşünceleri niye hala önemli olsun ki?
Mesela @“Jaime Lannister”'ın hangi yorumu forum veya kendisi için hayati önem taşıyor? Bastardlar konusunda düşüncem budur :slight_smile:

Girmeyenler konusunda ise zaten direk silinmemeli. Bence 2-3 sene boyunca girmemiş birine uyarı gidebilir. 1 ay gibi bir süre tanınır. Hem belki foruma geri bile döner kullanıcı :slight_smile:

Edit: Mesajın çok mantıklı gelse de, ben de kendimce haklı olduğumu düşünüyorum.

@“Queen Arianne” bize buradan ekmek çıkmaz :’(

Edit 2: @ichigo’nun hafif şakalı söylediği öneri de mantıklı. Üyenin nick’i parantez içine alınabilir :))

Eneee
dostlar şimdi ichigo banlansın.
başkası ichigo istiyor ne yapacaz?
anaaa buldum ichigoyu (ichigo) yapalım!
mission accomplish

@“Arianne Martell” en son 2012’de girmiş ve 60 yorumumu ne var. Ne güzel ben olacaktım şimdi.

Daha ayrıntılı bilgi için @"Bekir Cem"e danışmak gerek. Ben sadece kendi düşüncelerimi söylüyorum. :slight_smile:

Senin dediğini yapmak için o kadar üyeden ayıklama yapmak lazım sanırım. Ne için yapacağız? Yeni nickler için mi? Çok abes duruyor vallahi. :slight_smile:

@“Emilio Toland” o cevap vermiyor bana :slight_smile:

Güzel hatrımız için :slight_smile:

@“Emilio Toland” Ayıklama işini ben yaparım. Aynı zamanda boşuna üye kalabalığı olmaz.

@Ser Bronn

Gel sana LannisterlarınAltınÇocuğu nickini alalım. Ya da JaimeninAltınEli :confused: