Nickini beğendiğiniz üyeler?

Bence de bu konu bir düşünülmeli. Çok sayıde ban yiyen, girmeyen ve güzel kullanıcı adına sahip üyeler var…

@Destina

LannisterlarınAltınÇocuğuJaimeVeOnunAltınEli’nde anlaşabiliriz :confused:

@itskhaleesi

istemez miydin şu 2 yorumlu @“Daenerys Targaryen” olmayı…

ah şu sivrisineği bir yakalarsam…

yönetici konseyini ekleyelim bari:

@“Bekir Cem”
@“Charlie Chaplin”
@“Emilio Toland”
@Lanre

Eyter bea!!
Beni admin yapın sorunlarınız puh olsun!!!
3 şey getireceğim!
istediğiniz nik!
sabit ve anlamlı teori başlıkları!
yerinde goygoy, bitmeyen anlamlı güze goygoy!
Sexybeast ichigo
mod ol sen ichigo
yeme bizi küçügo

@Ser Bronn
Aaah ah istemez olur muyum, ya khaleesi’yi ya da onu alıcam gözüm var!

Şeytan Karaateş, nickimi bunla değiştireceğim.

Konusu açılmıştı ama Bekir reddetdi. Kişisel haklara ve özgürlüğe ters olduğunu düşünüyor ki bence de öyle. Aldığım bir üyeliğin üstünden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun bir gün tekrar girmeye çalıştığımda sırf bir başkası benim nickname’imi istiyor diye silindiğini görmeyi ben de istemem.

Tabii ln şuraya 2 ay girmesem varya yüzlerce kişi benim nicki almak için kavga ederler allama

@Ser Bronn

Daha iyi oldu sanki, oha çok güzel oldu al sen bu nicki :confused:

Arka plan için Gökkuşağı teması istiyorum ben de. İçim bunaldı artık siyah siyah. Yapana ‘Dı best yönetici evır’ plaketi yaptırıcam özel olarak. :confused:

@generalsquirtle kimsenin aklına gelmez, merak etme :smiley:

@GeneralSquirtle tüh, tüm planım ifşa oldu namıssız.

Promete ve Emilio haklı. Silmeyelim, parantez içine alalım nickleri :slight_smile:

@Destina

Sana da WinterfellinBiricikLeydisiSansaStarkVeKızılSaçları nickini verelim :///

Arkaplanda tosbaa fotoğrafı istiyorum.

@“ser bronn” şüpheleniyordum olm zaten senden. Skypeden belirsiz bir program atıp tıkla demiştin de bana iyice şüphelenmiştim. Bir de bu malum konuyu sen açtın. Admin abilerimden ricam nickimi verseniz bile avatarımı silin gitsin kendi Squirtle’ını bulsun

Eee, ben sonuçta aşağılık bir topicslayer’ım. Herkes kendine dikkat etmeli karşımda.

@Destina
Foruma yeni arayüz yapılıyor galiba, duyuruda öyle bir şey okudum sanki.

Umarım değiştirmezler arka planı. Parlak renklere alışmak sıkıntı yaratabilir. Şuanki gayet ideal

@Ser Bronn

Kullanıcı ismim değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Lütfen yani, kınıyorum. :confused:

@itskhaleesi Bu güzel haber için teşekkür ederim Khalesii :slight_smile:

Daha demin farketim adamı çok akılda kalıcı bi nick .
http://forum.gameofthronestr.com/uye-theonun-siki.html

Kendi rumuzumu beğeniyorum efem. Çünkü bir kayba, bir yokluğa ve arayışa dikkat çekiyor. Got gibi bir eserin dönemsel kuraklığına dikkat çeken bir isim.

@Gotsüz Adam Ben de sizin nickinizi beğeniyorum çok sanatsal, kalbe dokunuyor. Nasıl akıl edemedim böyle bir şeyi tüh.

@Sir Nesquık 10 numara yaa

@“Gotsüz Adam” aşırı yaratıcı.