Nicklerimizin Anlamları

gecenin kızı. zaman çarkı evrenindeki en güçlü seçilmişlerden (evet seçilmiş, terkedilmiş değil :p) biri :cool:

@“Lanfear” inanmadık :frowning:

biz karanlık varlığa yüreğimizi vermişiz, şebelek lannisterlarda kimmiş!! onlar benim önümde diz çöker tövbe ister!!1!

http://forum.gameofthronestr.com/konu-lanfear.html

saygı duruşunda okuyun :cool:

Zaman Carkina baslamayi düşünüyorum. O yuzden okuyamayacagim :confused:

Bilmeyen yoktur büyük ihtimalle.

dany qarth’taki ölümsüzler sarayındayken ölümsüzler ona bir de child of three diye seslenmişlerdi bundan başka bride of fire ve slayer of lies da karizmatikti ama ben bunu seçtim :smiley:

@“Artos Stark” önerisi. Canım teşekkürlerimi sunuyorum. :stuck_out_tongue:

Anlamını herkes biliyor zaten.

Dave Mustaine’den geliyor. Bilen bilir, Megadeth grubunun kurucusu ve Metallica’nın ilk solo gitaristi. Hayran olduğum riffleri, soloları ve sözleri vardır. İnanılmaz severim grubu ve Dave’i. Hatta beni yakından tanıyanlara ‘Megadeth’ dendiğinde akla ilk Holy Wars, Trust, Dave Mustaine veya Marty Friedman değil ben gelirim :slight_smile: O derece…

Kral Adaleti olarak da tanınan, Kaya Toprakları’nın Payne Hanesi’nden gelen bir şövalye. Diyarı ve krallığı Tywin Lannister’ın hakettiğini iddia ettiği için, Çılgın Kral Aerys II’nin emriyle kerpetenle dili kesilmiş, sonra da Kral Robert I Baratheon’un celladı olarak hizmet vermiştir.

Zaman Çarkı evreninden bir Aiel, Taardad Aiellerinin klan şefi.

Barzini’nin Emilio’su ve Dorne’un Toland’ı

Anadolu’nun ücra köşelerindeki öğrencilerin kafalarına kimya sokmaya ömrünü adamış bir kimya öğretmeni.
Edit:Nick değiştirince garip oldu biraz.

Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi Serisi ve diğer kitaplarında adı geçen herşeyi kontrol eden ve herşeyi yaratan Tanrı. :slight_smile:

Geldim,gördüm,yendim.

Stark’ların büyük kız.

“şeytanın başı” -gölgeler birliğinin kurucusu, batmanin hocası, gothamın kurtarıcısı, Ninjitsu ustası

Abarttım biraz

Peh her şeyi kontrol edenmiş beni niye edemedin o zaman, ve ya büyük usta Melkor’u

Ben ‘‘Karanlıklar Efendisi’’ Sauron (Yüzüklerin Efendisi de diyebilirsiniz.)

Sen ilk başta Aulë’nin yanındayken iyi bir Maia idin ve sonradan tekrar iyileşeceğini düşündüm,çünkü her kötülüğün içinde bir iyilik vardır.
Melkor ise sonradan saldırmayı bıraktı bu yüzden onunla ilgilenmedim. :slight_smile:

Diğeri Bowie olmak üzere idolüm benimsediğim iki müzik adamından biri…