Nicklerimizin Anlamları

Cengiz Han’ın ünlü komutanlarından birinin ismi

Rüzgarın Adı kitabında geçen birde şarkısı olup şarkıda sevdiği kadını arayıp kahramanlıklar yapmış kişilik. Savien.

The Walking Dead dizisindeki Vali karakterinden esinlenerek koydum :slight_smile:

Gayet açık; tam bir Arya aşığıyım, o yüzden nickim böyle.

Siyahın ve Beyazın Evi’ndeki ölüm tanrıçalarından birisi. Muhtemelen siren gibi bir şey. Denizciler ziyaret ediyor. Sirenler=denizcilerin en büyük düşmanı. Şapşapçılar için beyaz deniyordu. Yeah.

daven lannister öküzağzında rickard karstark tarafından öldürülen stafford lannisterin oğludur

Lady Stoneheart yani Leydi Taşyürek. Kim olduğunu bilen bilir. Serideki en sevdiğim kadın karakter.

Khalakki Sajak: Khal’ın örgü hak eden biricik kızı demek. (Dothrakça)

Jezebel’in “J” si ve Cesare’nin “esare” sinin birleşimiyle oluşan bir nick benimkisi.
Daha sonra bu ismin Avusturalya’da erkek ismi olarak kullanıldığını öğrendim.
Her yerde kullanırım.

Jezebel
http://thyateira.org/2012/12/25/kadinlarin-hegamonyasi-ilk-olarak-milattan-once-thyateirada-akhisar-dogdu/

Cesare Borgia
http://cesareborgia.kimdir.com/

Elf dilinde en güzel demek :slight_smile:

Maytere : Gök tanrı inancında bir melek.

III.Jon. Jon Snow kuzey kralı olabilirse alacağı isim.
I. Jon eski bir kış kralı fazla ismi geçmiyor,II.Jon ise Ygritte Jon’a bir hikaye anlatıyor (hani varya yabanıl kralı stark kralının kızını kaçırıyor bir oğulları oluyor bu oğul babasını savaşta öldürüyor. İşte o çocuk) III. Jon’da kısmetse bizim olacak.

Mahidevran’ın anlamına bak be çok iyimiş. ahahuaha şaka

KvotheTheBloodless kralkatili güncesini okuyanlar bilir ana karakteridir asıl ismi kvothedir the bloodless yani kansız lakabıdır ve kitabı okumayanlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum :smiley:

Benimkisi kuzey Azam Lordu roose bolton reyizin ikinci eşi bethany Ryswellden olma meşru oğlu sonradan ne yazık ki Ramsay zehirleyip öldürülüyor Ramsay ve roose bolton nickleri kapıldığından bende bunu aldım

Odin, İskandinav mitolojisinde en büyük tanrıdır.

Ben kendim türettim. Origin Steamde falan hep aynı.

Justin Massey kral stannis, in adamlarından biri

VY Canis Majoris evrende ki bilinen en büyük yıldızlardan birisidir. Candır.

İtalyan orta saha oyuncusu.Şu sıralar İngiliz ekiplerinden Sunderland’de top koşturuyor.