Nicklerimizin Anlamları

Tanrı demek

(bakınız: oha yemin et)
(bakınız: harbi mi diyosun)
(bakınız: abi adam ingilizce biliyor yaa)

Jaime nin çok söylenmeyen bir diğer lakabı

buz hayaleti
kadın
japon

üçünün toplamı yani o.o

Yumurta
Bi de Aegon V lakabı

Göklerde duran anlamına gelir

Benim nickim çok sevdiğim iki kişinin ortak adı birinci kişi gelmiş geçmiş en büyük komutanlardan olan Roma,ya bile diz çöktürsen Hannibal Barca diğeri ise Roose reis alınmasın ama en sevdiğim kurgusal karakter olan Doktor Hannibal Lecter,ın adı

satanistlere kin baglamış soyunun gelecegi adına hayatta tek amacıının satanistleri yoketmek olan bir kedi :smiley: SatanistKesenPsikopatKedi kısaltılmışı satanistkedi :smiley:

Bir yüzsüz adamın ismi anlamını GRRM bile bilmiyor sanırım

Sabah Kılıcı Arthur Dayne nin, Dayne soyadına sahip son ferd olan kızkardeşinin adı.
Barristan Selmy gibi nice büyük şövalyenin hayran olduğu bu kadın Elia Martell le saraya gelmiş birçok kadın içinde en gönülçelen olanıdır.
Ned Stark la birlikte olup hamile kaldığı ve Ned in Jon Snow la beraber kaleyi terk ettikten sonra, kendini kaleden attığı rivayet edilen leydidir.
Lakin cesedi hiçbir zaman bulunamamıştır.
Ama Barristan Selmy, kadının ölü bir kız doğurduğunu ve bunun hüznüne ve evli olmadığı bir adam tarafından hamile bırakıldığı için onurunun kırılmasına dayanamadığını, bu yüzden atladiğını söylemiştir…

Buz Ateşi, Buz Alevi.

nick kullanma alışkanlığım pek olmadı, dümdüz hande işte, adım.

Ben de her zaman direkt olarak adımı kullanıyorum, nick bulmayı beceremiyorum niyeyse.

Jory Cassel’in ilk adı. Stark Hanesi’nin Muhafızlar Lideri’dir.

aegon targaryen elia martell oğlu bu ismi koymamın sebebi elia martellı aşırı sevmemdi ULAN GREGOR!!! neyse küfür etmicem

Sana bir şey demek isterdim ama spoiler olur

aegonun blackfyre olabiliceğinimi demek istedin

Bencede Blackfyre ama ben seni dizici zannetdim

diziyi seyretmiyorum bi oberynla dağnın düellosunu seyrettim ordada kitaptaki gibi anlatamamışlar dizide oberyn aptal durumuna düşmüş resmen

Bence dizidede kitaptaki gibiydi

Bence dizidede kitaptaki gibiydi