Nicklerimizin Anlamları

kitabı okuyalı oldu dağın kendi kılıcıyla öldürmek istemiyormuydu üstüne çıkıyordu oberyn hayvan dağda yakaladımı bırakmıyor eliaya yaptıklarından dolayıda büyük nefretimi topladı kafa patlatmak adam karpuz patlatır gibi kafa patlatıyordu

Elia,yı gereksiz yere sırf saykoluğuna öldürdü şerefsiz

Morning Mr Magpie

https://www.youtube.com/watch?v=APppL3e23YE&feature=youtu.be&t=2m19s

http://www.imdb.com/title/tt2046373/

Kısacası Jimmy Darmody karakteri. Boardwalk Empire izleyenler ne demek istediğimi anlar zaten.

öldürse iyi çocugunu öldürdükten sonra kanlı elleriyle tecavüz etti ulan martin cani herif nasıl aklına gelmişse ben hala kendimi toparlayamadım o ölünce bir karakteri çok sevince böle oluyor meşekalkan gibi

Meşekalkan,a üzülmemiştim çünkü kendi sonunu kendi hazırlamıştı

olabilir ben seviyordum üzüldüm ama elia öle ölümü haketmemişti hep aptal kocası yüzünden aegon umarım gerçek çıkarda annesinin intikamını alsın öle ölsün yoksa aegon blackfyre olmasını ondan istemiyorum umarım martin bu sefer beni şaşırtır

Görecegiz

http://tr.wikipedia.org/wiki/Arminius

En çok sevdiğim fantastik dünyanın, en çok sevdiğim karakteri olan Aragorn’un diğer isimlerinden biridir.

spartacus dizisinde çok çılgın bir kadın karakter vardı ismi de Gaja’ydı, ölünce çok üzülmüştüm o yüzden onun ismini aldım :smiley:

gaia olmasın o. gaja diye birini hatırlamıyorum ben.

çevirilerde gaja yazıyordu hep :smiley: ikisi de “gaya” diye okunuyor gerçi ama ben de gaja diye biliyorum :o
edit: internetten baktım evet aslı Gaia imiş demek ki ben yanlış biliyormuşum kadıncağızın ismini :confused: fakat o isim de alınmış zaten :frowning:

Çiftçilerin falan kullandığı genelde dizilerde falan görülen bir şapka var ingilizcesi straw hat’tir.Hasır Şapkalı işte çiftçi gibi fakir dostu iyilerin dostu kötülerin düşmanı işte o tarz bir anlamda geçmişte nickname olarak Sheogorath’ı kullanıyordum.The Elder Scrolls evreninde deliliğin daedra prensidir kendisi öyle işte :slight_smile:

Eskiden mmorpg(lineage2)oynadıgım zamanlardan kullandığım Toni ismi o zamanlar hep kullanmasamda, o an kullandığım zamana denk gelmıştı.O isimleyken mmorpg toplumunda beni baya bi ünlü yapacak bi olayı başarmıştım ki o olaydan sonra mmorpg toplumu sürekli bana nerftoni diye hitap etmeye başladı.Bende ismi bundan sonra sürekli Toni koymaya devam ettim sonradan AkaToni diye değiştirdim ki bazı yerlerde Toni diye benden önce ismi alanlar oluyordu.Bende AkaToni ile devam ediyorum o gün bugündür :stuck_out_tongue:

Büyük hem de çok büyük bir bilim insanı şimdi yaptıkla yazsam saatlerimi alır ona olan hayranlığım yüzünden adını nick olarak seçtim

Silimarilionda’feanorun çağrısına uymayıp noldor’un valinorda kalan küçük bölümünün kralı olmuştur.finwe nin 3.oğludur hala yaşadığı inanılmaktadır.

Yazdığım bir hikayenin baş kahramanı. Zamanında kendimle çok özdeşleşen bir karakter olduğu için kendimi rahat hissediyorum.

Kurt her zaman Asya halkının sembolü olmuştur.
Eee Stark’larıda çok seviyorum (Sansa hariç) üstelik adamların sembolü de Kurt tadından yenmiyor .)))

Masanın altı demek…