Nicklerimizin Anlamları

Spiro Spero anlamı ise ‘‘Nefes aldığın müddetçe umut vardır.’’

Loren Lannister: Son Kaya Kralıdır. Ateş Tarlası’ndan sağ kurtulmuş, sonunda Aegon’a diz çökmüştür.

Daemon Blackfyre =)) i love Sibel Alaş

argos çok fazla anlamı bulunan bir kelimedir. Örnek:
Bilge
Mİsafir
Sessizlik
Kutsal
bunlar en çok bilinen anlamları.

Bİde hikayelerde geçen Argos isimli mekanlar, insanlar, yaratıklar var:
Her şeyi gören yüz gözlü dev(yunan mitolojisi)
Savaşa ve ya barışa(ölüm ve ya hayat, galibiyyet ve ya mağlubiyyet) karar veren terazini tutan muhafız
Büyük bir kralın adı
Mucizeler dağı
Eski yunanistanda bir şehir devlet
Odiseusun köpeği ve s

İlk üye olduğumda adım arrianne_martell di. Sonra isim değiştirmek istiyordum. İsim bulamamıştım. Arianne Martell alınmıştı. O sırada @“King Euron” isimli kullanıcının adını gördüm. Aynısını kendime uyguladım ortaya Queen Arianne çıktı. İsmimi değiştirmek istedim ama değişiklik kalktı öyle de kaldım. İsmim olan Ece’yle de uyumlu oldu şansa. Tam anlamı da Kraliçe Arianne.

Latince Avcı
Bizler Tarly Hanesi gibiyiz doğa yürüyüşleri ,avcılık, amatör, balıkçılık ve kampçılık v.b. tüm bu hobilerle ilgilenmemizden dolayı çoğu platformda bu nicki kullanırım.

Scream - Çığlık Çocukken en sevdiğim film serisiydi geceleri izlemeyi severdim tabiki tvde.Ban yedikten sonra aklıma bir nick gelmediği için bunu seçtim.

Çok eskiden oynadığım ultima online oyununda genelde katil karakterlerin bulunduğu şehrin ismi.

Ne yazacağıma karar veremediğim bir ruh halindeyken üye olunca bu çıktı ortaya.

Çok yaratıcı olmaya gerek yok 2012 senesiydi. Kitapları okumuş etrafta Oberyn Oberyn diye dolanıyorduk. Oberyn Martell nicki alınmıştı forumda. Ben de skywalker oberyn koyayım dedim. Luke Martell de olabilirdi, Anankim Martellwalker da

2016 yazıydı. Vikiyi hatim etmiş etrafta Euron Euron diye dolaşıyorduk. Euron Greyjoy nicki alınmıştı forumda. Bende kraken04 koyayım dedim. 04kraken de olabilirdi. 0kraken4 de

Uzun zaman oldu sanırım, Stannis hayranıydım ama kurtlara özel ilgim var. Sonra düşündüm ve ulu kurtların nasıl mükemmel yaratıklar olduğu kanaatine varıp ismimi Ulu Kurt yaptım :smiley: Pişman değilim

Tywin babanın mubarek ismini almak istedim başkası almış sonra Jamie Lannister’ın ismininde alındığını görünce dedim hiç zorlamayayım Lannisterların ağa babasının ismini alayım.

ismimi seviyorum sonuna s harfi ekleyince daha bir cool durdu :smiley:

Birkaç yıl önce yayınlanmış, reytingi yetersiz bulunduğu için 2. sezonu iptal edilen “Forever” adında bir dizi vardı. Nick’imin “henrymorgan” kısmı dizinin baş karakterinden geliyor. “92” ise benim için anlamı olan bir sayı.

O diziyi de harcadılar ya çok üzmüştü beni. Cidden değeri bilinmeyen dizilerdendir hatırladım yine üzüldüm.

Ateşle öpülmüş Şanslı Ygritte Bacımızı oturup anlatayım mı şimdi? Minnoş yüreğim hala son nefesini verdiğine inanmak istemiyor… Anlatırken gözyaşlarım klavyeye damlayıp tuşların arasından laptopın hiç gitmemesi gerek yerlerine gidip sıvı yüzünden patlak verebilir…

İntikamı alındı. Katilini darağacında sallandırdılar.

Giden gitti ya, katili darağacına oturtsunlar isterlerse bizim acımız hala aynı. :frowning: Ayrıca Jon’a yaptığı vicdansızlıktan ötürü asıldı ya orası ayrı mesele yine Ygritte’in kanı yerde kalıyordu…