Nicklerimizin Anlamları

Öyle yapacağız zaten, Luchi’ye Venom dediğimiz gibi. :slight_smile:

Yeni nickinde güzelmiş ama bir Willas değil.

Benim direkt adım ya. Bir yıl önce neyi düşünmüşüm de Sevde diye almışım acaba? Büyük ihtimalle aklıma bir şey gelmemiştir. Şu anda da gelmiyor, gelse değiştireceğim.

dusun ama fazla umutlanma bnce, bn uc aydir bkliyorum yeni nicki talepte kaldi oyle, degismesinide cok istemiyorum ama neyse

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

@uncosonic eğer kısa bir şey yaptırmazsan bir daha benimle konuşma.
Şimdi bile zor yazıyorum adını gidip bir de değiştirirsen ne olacak?

bn “Frauda” olmasi icin istek yolamistim suan beklemede ama cok istiyosan yada frauda yazmak hosuna gidiyosa israr edebilirim

Sansa işte herkes biliyo

Hayır uncosonic iyidir kalsın.

bn uncoyu oylesine koymustum ama bi idol oldu artik birakasim gelmiyor

@uncosonic ,bence kalsın yani sonuçta idol olmuş:D

aslinda bn modlari dusunuyorum, degistirdigim an herker uncoya donmek icin kafalarinin etini yicekler

@uncosonic ,peh peh peh:D
döndün yine eskiye.Bu arada biri bana yardım edebilir mi bildirimler gelmiyor alıntı diye.

a ozur dilerim gercekten
bndede gozukmuyor bazen bosver

Dizideki 3 Cool erkekden biri olan Jon Snow u tercih ettim.Çünkü O bir piçin neler yapabileceğini Westeros’a gösterebilecek tek erkek. Jon Snow idolumsun adamım. ( Ygritte’yı kaptı elimden ama olsun )

Corvus Corax: Bildiğin kuzgun. Yunan mitolojisinde de Athena’nın hayvanı baykuştan önce, bembeyaz. Bir olayı tanrıçaya söyledi diye gece kuşu sıfatından mahrum bırakılıp yerine baykuş getiriliyor. Sonra yine merakı ve dürüstlüğü yüzünden bu sefer de Apollon’un insan sevgilisinin ölümüne sebep oluyor. Apollon pişman olup kuzgunu kömür karası renge bürüyüp yanından kovuyor.

Curious(meraklı) ve Corvus Corax’ın birleşimi yani. Bir olaya girişmeden önce iki defa düşünmek için birebir.

Ben seni Ay Savaşçısı sever biri sanmıştım adından dolayı :slight_smile:

Arya’nın hastasıyım Arya Jaqen sahneleri çok hoşuma gitmişti taa ki son görüşmelerinde kafasını çevirene kadar :smiley:
Umarım görüntüsü hep aynı kalır değişmesin öyle hasta oldum adama yaa gizemini yesinler :tongue:

Yeni nickim Eowyn :slight_smile: LOTR serisinde en sevdiğim karakterlerden biridir :slight_smile:

Pot kırmış olmiyimde bu eowyn, rohirrimin başndaki reyizmiydi ?

Hayırlı olsun bu arada

demir kaptan, adamın dibi, karekökü, hammadesi… şu koca seride g…e g.t diyen nadide karakterlerden, demir doğumlu, deniz aslanı, en bi Greyjoy, Quellon Greyjoy’un 9 tohumunun arasında en güçlüsü, en vezifeşinası… öl de ölelim, vur de vuralım Victarion reyis…

hmmm… bilmem… olabilir… yani bazı konularda…

Rohanlı, evet. Rohan’ın Muhafız Kızı ve Ithilien Hanımı.