Night King'in amacı tekrardan insan olabilmek mi ?

Night King ile ilgili çok fazla teori var.Reddit’te Night King’in amacının tekrardan insan olabilmek ve insanlarla bir sorununun olmadığı ormanın çocuklarıyla sorunlarının olduğuyla ilgili teori var.Sizce Night King’in amacı ne olabilir ?

Beni zorla bir canavara dönüştürseler ben de insan olmak isterim olabilir güzel teori.

Bu teoriden bahsediyorsun sanırım. Ben bu teoriyi pek beğenmedim açıkcası. Sırf insana geri dönebilmek için önüne çıkan tüm insanları öldürtmesi pek bir ironik geldi bana :confused: Umarım doğru değildir

Ayrıca şimdi farkettim dizide bu kesinlikle mümkün olamaz çünkü yaratıldıkları yer ok ucuna benzer bir dağın eteği yani dizide gösterildi bu yer. Geçtiğimiz sezonun 6. bölümünde de orayı gördüler zaten

Ben Night King olsam tekrar insan olmak istemem. Süper, dogaüstü güçlerim var, ne diye tekrar siradan bir insan olmak için çabalayayim? :smile:

Ama Night King farkli düsünüyor olabilir, orasini bilemem

Dizideki belki de açıklanması beklenen en önemli olaylardan birisi, Night King kim ? Bir kral mıydı, lord muydu, normal bir adam mıydı? Hiçbir şey bilmiyoruz. Game of Thrones evrenindeki en büyük gizem diyebiliriz. 13. Lord Kumandanla alakası olmayan bir karakter bu. Fakat 7.sezon itibariyle artık eminim. Night King’i pure evil olarak gösterecekler. Hakkında hiçbir açıklama yapılmadan Jon veya başkasının kılıcıyla da ölür muhtemelen. Bana kalırsa 6. sezonda çok kilit bir noktada bir bölümü Night King’e ayrılmalıydılar. Senaristlerin ne halde olduğunu biliyoruz. Şuan göstericekleri 3 dakikalık 12.000 senelik davası olan Night King kimseyi tatmin etmez.

Şu video bence Night King’ in amacıyla ilgili çok ilginç bir teori, zamanın varsa izlemeni tavsiye ederim :slight_smile:

O zaman büyük salaktır. İnsan olup ne yapacak takılsın korkutucu korkutucu

Ya kadın görmemiş azmış bir heriftir kendisi. İnsan olup kadınlar ile birlikte olmak istiyor garip şey.

Şahsen benim spooky scary skeletonlarım olsa insan olmak istemem. :joy:

Bilmeyenler için:

Dizide böyle bir şey olacağını sanmam; ilk yaratıldığı yer, Bran’ın saklandığı ağaç kavuğu idi zaten.