Off-Topic Logosunun Kahve Fincanı Olması

Merhabalar, forumun kıdemli üyesi olarak off-topic’in diğer bölümlere göre underrated kaldığını düşünüyorum ve bu başlığı canımız-ciğerimiz emektar off-topic’imize bir “Farkındalık” kazandırmak maksadıyla açmış bulunuyorum.
Sizce neden off-topic logosu için kahve fincanı kullanılmıştır? Bu konuda herkesin fikrini merak ediyorum.

Tanışma için neden bira kupası kullanılmış?

subliminal mi var?
bizi alkole mi alıştıracaksınız;?
kafeine mi alıştıracaksınız?

Oha hic farketmemistim dhjsj mobilde gozukmuyo :((

Acaba mola anlamina mi geliyor? :dusunenadamemojisi:

İşte bir farkındalık daha. Acaba yöneticiler bize ne anlatmaya çalışıyor? Buyrun sohbete.

Ellominaticiler sizi. Gidiyorum bu forumdan…

Kalıp sabun mu koysalardı allah aşkına siz de yani xd

bende ılk kez fark ettım :smiley:

Kahve fincanı, kahve içtiğin araçtır. Kahveyi simgeler. Kahve ise… Mola yeridir, günün kendine ayırdığın saatidir, sohbet ve muhabbettir (konular kaldırılmış galiba), arkadaştır, kaynaşma yeridir, duraktır, samimiyettir, eğlence ve keyiftir. Ciddiyetten uzaklaşmaktır, dinlemektir, kahkahadır. Topic bu anlamları karşılıyor mu, tabi onu bi sorgulamak lazım. Özeleştiri de yapılsa mesela, tadından yenmez.

Ben de uzun zamandır uğrayamamıştım foruma, sohbete baktım, bi selam verecektim gencolara kapatılmış. İtirafa yazayım dedim onu da bulamadım. Forumda da kalkışmacılara karşı bir yönetim darbesi olmuş anlaşılan. Neyse buradan bi selam çakayım cancanlara. Hüloğğ! :slight_smile:

Darbe marbe derken ortalık toz duman. Gerçek hayatla meşgulüm bu aralar, sıkıntılı fena bir süreç. O nedenle malesef bir ay kadar uğrayamayabilirim.

@Scream Aklımda. :wink:

Wow, Destina. Wow. asdnfksagk

@Destina hiç sorma hocam. Resmen içimizden geçtiler.

Diğer yandan haklısın. Game of Thrones muhabbetine ara verip takılmak için

@coldwater Ne bileyim, burada da olağanüstü hal var sandım. Konular kapanmış, üyeler açığa alınmış vs. Kimlik felan göstermiyoruz di mi burda da?

@“Destina” gözüm seni aradı hocam unutmadığınızı biliyordum.Zamanı geldiğinde bana döneceğinizi biliyordum, sadece zaman o yüzden teşekkür ederim.

@Destina Arianne 'i astılar. Ben hapisten kaçtım. Müdür her yerde beni arıyor. Hadi ben kaçar.

Sen gösteriyorsun.

@Scream Ya unutur muyum hiç? Özlemişim ben de sizi yav. :slight_smile: En kısa zamanda halledicem konuştuğumuz meseleyi, Eylül’e bırakmam.

@“Destina” Ya beni biliyorsun hocam artık açıkcası müsait olduğunuz da ilgilenmeniz benim için yeterli.Sizi sıkmak istemem çekiniyorum bu konularda.Unuttuğunuzu düşünmedim zaten hocam aklımdan geçmez böyle şeyler.Unutsanız da insanlık halidir sizinde kendi hayatınız var sonuçta.Ama sizinle dertleşmek güzel rahatlıyorum sağolun.

@coldwater Ben ne gösteriyorum, kimlik fotokopisi mi? Anlamıyorum ne diyorsunuz? :slight_smile:

Edit: Jeton yeni düştü çok afedersin. Sevgiler, selamlar. :slight_smile:

@kraken04 Üzüldüm. :frowning: Ama fazla abarttınız sizde şimdi. De karşılığı çok extrem olmuş bilmem ne… :confused:

Cevap böyle bir şey mi acaba :((((

Bence de sübliminal. Bekir Cem bilinç altımıza oynamış… Demek her forumu okuduğumda bir kahve içmemin nedeni buydu :frowning:

Ashemark konusunda da alkolik olduydum :’(

@Destina çok haklısınız sayın öğretmenim. Off-Topic’e yapılan operasyonlar süresince 2 üye hakkında idam kararı alındı, birkaç üye uyarıldı ve konular kapatıldı. Kurunun yanında yaşın da yandığı forum.

[emoji91] [emoji91] [emoji91] forum.gameofthronestr.com [emoji91] [emoji91] [emoji91]

Ee coldwater nasılsın.
Abi tek kaldım diye korktum.