Okuduğunuz en kötü kitap

Okuduğunuz en kötü kitap nedir?
Benimki Halime Kaptan ve Evrendeki Son Kayıt

grinin elli tonu. gerçi okuyamadım da yarım kaldı.

Cin Ali serisi vardı ben küçükken hikayelerde hep onun ölümünü isterdim, olmazdı bir türlü :confused: Hep kötü kaldı hikayeleri aklımda :S

Zar Adam
Aslında kötü değil ama bir türlü başlayamadığım , bir türlü beni sarmayan bir kitap yani çok büyük bir umutla almıştım güzeldir diye olmadı ısınamadım :smiley: ama birgün tekrar okumayı deneyeceğim :slight_smile:

Yürekteki öfke.

kitabı neden aldım ne zaman aldım bilmiyorum ama birkaç teşebbüsüme rağmen 30 sayfadan ileri gidemedim :slight_smile:

Zar Adam a rahat bi 6 7 kere baştan başlamışımdır 100ü geçemedim :smiley:

Stephen King’in beni hayal kırıklığına uğratan kitabı Yaratık.

vampir günlükleri

En kötüsü değil ama Don Kişot’u beğenmemiştim

Alaycı Kuş. ilk kitaptan sonra seviye gittikçe düştü.bi süre hadi bitsin artık dedim.yahu arkadaş koskoca capitol nasıl bu kadar kolay alt edilir? Aklım almadı

Balzac-Vadideki Zambak

Üstünden çok geçti şu an olsa belki okuyabilirim bilemiyorum fakat hatırladığım kadarıyla kitabın hemen daha başlarında 20 sayfa boyunca sadece bir odayı tasvir etmeyi başarmış olan yazar yüzünden bitiremediğim kitaptır kendisi. Bunun gibi de başlamadan benim için biten bi kitap daha olmadı o yüzden de çok özel yeri var bende çok.

Balzac ayrıntılı yazan bir yazar. En çok tat aldığım yazarlardandır. Vadideki Zambakta bende ayrı yeri olan bir kitaptır. Beğenmediğine üzüldüm.

Ben sanırım konuya cevap olarak Kişisel Gelişim Kitaplarının tamamı diyeceğim. Elimdeki kitaplar bittiği zamanlar okumuşumdur boşum diye onun haricinde öldürseler elime almam bu türü.

Ferrarisini Satan Bilge.

Bilgeliğin B’sinden bir haber olan Robin Sharma’nın efsanevi derecede şişirilmiş kitabı.

Git ve alo turkce neredesini oku fsb cok muthis olacak

@“Galbatorix”

Eragon bittiğine en çok üzüldüğüm kitaplardan. Nickini görünce içim cızz etti birden.

@“II.Aerys Targaryen”

Secret(Sır) da öğle değilmi ki…

[quote=“ynal, post:15, topic:3753”]
@“Galbatorix”

Eragon bittiğine en çok üzüldüğüm kitaplardan. Nickini görünce içim cızz etti birden.

Of ya bende üzülmüştüm baya ama yerinde bitti güzel bitti bence

Debbie Maccomber küçük mucizeler dükkanı ile 130 milyon satış yaptı dünyada herkes hayranı oldu, aldım okurken neden böyle anlam veremedim, çok basit yazmış yoldan geçen biri yazabilir. Belki de bu yüzden çok seveni var anlaşılması kolay olduğu için. Aynı durum Canan Tan için de geçerli. İki yazarında birer kitabını okudum ve daha onların herhangi bir kitabını okumamaya karar verdim.

[quote=“Galbatorix, post:16, topic:3753”]

Biraz havada kaldı sonu, ben Arya ile Eragon için farklı bir final bekliyordum. Yazarın bir an için Arya’yı öldüreceğini sanmıştım.

Secret’ı okuma şansım olmadı. Robin Sharma’nın kitapları gibiyse okumayalım gitsin.

Sharma’nın Ferrarisini Satan Bilge ’ den sonra
Ermiş, Sörfçü Ve Patron isimli kaarın ağrısı kitabını da okudum.
Bana kalırsa Sır 'ında bu zırvalıklardan aşağı kalır yanı yok.
Benim Fikrim: Kişisel Gelişim Tamamen Zaman Kaybı.