Okuduğunuz en kötü kitap

Oo evet Vadideki Zambak.Çok uğraşsam da kitabı bitirmeyi bırak,ilerleyememiştim bile.

[quote=“ynal, post:18, topic:3753”]

Ben belki bir ihtimal evlilik düşünmüştüm :smiley:

Bizim okulun verdiği iki iyi kitap var. Momo ve Masal Masal İçinde.Bu ikisi hariç hepsi berbat.Bu kitapları okuyunca kitaplardan kısa süre soğuyorum.

Aynen. İlk kitap çok iyidi. Son kitapta artık sayfaları atlasam mı diye düşünüyordum.

Bende size katılıyorum. Seri ticari kaygılarla uzatılmış, iğrenç bir aşk hikayesi ile yoğrulmuş ve saçma sapan bir son ile bitmişti. Sonradan ortaya çıkan mıntıka tamda Katniss’in kıvılcımını bekliyormuş meğer.

Kitaplar hadi neyse de filme ne demeli; tam bir faciaydı. Hayatımda izlediğim en saçma yapımlardan biri idi.

Aynen. Bundan daha kötüsü yapılamazdı. Olayları hızlı hızlı atlamışlar.

Zaten kötü kitapların hiçbiri bitmez. Bitse de okundu sayılmaz, üstünden geçilmiştir ancak… :oh:

Bende “en erken yaşta prof. olan adam” diye gaza getirilip oktay sinanoğlunun bye bye türkçe mi ne ona başlamıştım, Allahım nası bi hayal kırıklığı tufanıydı o yaw! :oh::tongue::oh: xdadsadasds!!!

Metro 2033 ne bileyim güzelde bir türlü ileryemiyorum yer isimleri falan rusça olunca hiç akıcı olmuyor birde Zar Adam 2 kere baştan başladım tekrar bıraktım .

Baba ve pic

Arkadaş ilk defa bir kitaba 5 sayfa anca dayanabildim. 5 sayfa bpyunca hatinun kürtaj için yağmurfa yürümesi yazılır mı yaa

Bir kişisel gelişim kitabı okudun ve bir daha okumamaya karar verdin. Bu da bir kişisel gelişimdir en nihayetinde. :))

her kitap kutsaldir

Grinin Elli Tonu.

Gece Yarısına 13 Gün diye bir kitap okumuştum. Okuduğum en saçma kitaptı. Gereksiz, tamamen zaman kaybı.

Gece evi serisi. Tamamen para tuzağı biryere varır diyorsun varmıyor.
Bide Kapağında topuklu ayakkabı ile yüzük duran bir kitap. Rezaletti.

Hiçbir kitap kötü değildir,kitaplar özeldir. :slight_smile:

4’ün Kuralı – Ian Caldwell/ Dustin Thomason
Sürekli bir şey olacak diye bekleyip seni hayal kırıklığına uğratan eser.

Beşinci Tüp diye bir kitap vardı. Arkadaşımdan almıştım beleş atın dişine bakılmaz diye ama boşa zaman kaybettim başka bir işe yaramadı.

Birde kötü değil ama en çok sıkıldığım ve iki kere bırakıp üçüncüde ancak bitirebildiğim kitap Silmarillion :frowning:

‘‘Muhafız’’ hayatımın 2 gününü çaldı benden :frowning:

Vampir Günlükleri serisi bir yerden sonra aşırı saçmaladı kitaplığımda sadece yer kaplıyorlar, Vampir Akademisi ve Gece Evi seriside aynen öyle (Evet bir ara Vampir’lere çok sarmıştım…) Dan Brown’un Dijital Kalesini ne kadar okumak istesemde okuyamadım Robert Langdon’dan sonra başka bir karakter beğenmiyorum… Tao Sessizdir diye bir kitap var saçmalığın tanımı resmen, niye öyle bir kitap aldığımıda hatırlamıyorum doğrusu. Craig Russel’ın Kanlı Kartal’ı var birde o da çok saçma. Onun dışında okuduklarım gayet iyiler

Kitabın kapağına bakıp “iyi mi kötü mü” diye karar verdiğim için kötü kitapların ismi hiç aklımda kalmaz