Okuduğunuz en kötü kitap

Elif Şafak - Mahrem

Zar Adam ve Empati (Olasılıksızın ardından beklentilerimin çook altında kaldı)

P.C. Cast’in Tanrıça serisinin ilk kitabını okumuştum, Deniz Tanrıçası mıydı neydi. Hayatımdan bir hafta falan çaldı, okumaz olaydım.
Bir de üç kız kardeşi anlatan bir seri var, biri cadı, biri kedi kız, biri de vampir. Onun ikinci ve üçüncü kitabını okumuştum. İkinci kitabı merak ettiğimden, üçüncü kitabı işsizlikten. Konusu saçma, anlatımı basit. Vakit kaybının ciltlenmiş hâli.

Alacakaranlık serisi.

Tüm gençler vampirleri aşk böceği sanıyor bu seri yüzünden. Vampirizm denilince akla Nosferatu gelir, Kont Dracula gelir, Dracula’nın birbirinden güzel eşleri gelir, Romanya gelir, Bram Stoker gelir… Doğrusu budur.

Hele hele Bram Stoker’s Dracula’yı izlememiş olanlar vampirizm’den hiç bahsetmesin.

Vampir Vampir dediğin ne dir ki gülüm ben senin için Kurt Adam olmuşum .

Kırmızı pazartesi abi ya.yok böyle bişey esnemekten ağzım acıyordu.onu geçtim şimdi bitsin diye bölüm atlıyorum önemli birşey olmuş orada kaçırmışım sonra tekrar dönüp okuyorum falan.
sonra twilight’ın kitabı.saçma sapan birşey yani.
alaycı kuş.çok fazla oldu bittiye geldi.
bide ferrarisini satan bilge.abi yok yani anlamadım çok ağır.
bide elif şafak aşk.

İki Şehrin Hikayesi:Okumadan bıraktım
Cehennemle Balo Geceleri: 3 sayfa okudum
Kan Grubuna göre Beslenme:böyle saçma kitap yok

Alacakaranlık. Uu vampirler deyip aldım, hala pişmanım.
Bir de Gece Evi Serisi.

piraye bitirmedim bile zaten kitapda yazanlardan bişey anlamadım :smiley:

Canan Tan-Debbie Maccomber al birini vur ötekine

Gece Evi Serisi tam anlamıyla boşu boşuna geçirilmiş zamandan ibarettiler.

18 yıllık ev hanımı olup 5 çocuk yetiştir
sonra bak bakalım
nası güzel geliyo o kitaplar

Aynen nefret ettigim iki seri oluyor kendileri

valla kitap okuyamadık kötü olsun :tongue:

aynen aynen aynen

İbretlik tespit saygıyla eğiliyorum.

Şimdi baya nefret toplicam ama bana Göre LoTR serisi,kitaplarin kötü olduğunu düşünmüyorum,seriye sonsuz bir saygım var ama yok abi olmuyor sevemiyorum:/

İLgisiz olacak ama bir film ismi vereyim. daha yeni bitirdim. izlemez olaydım arkadaşımı boğasım geliyor. MOVİE 43 diye bir film getirdi. ulan bir film baştan sona kadar fiyasko olur mu ya. hayatımda izlediğim en kötü filmdi.

İki Çift Yürek. Sınav yüzünden bir günde bitirmek zorunda kaldım. Bana çektirdiği acılar yüzünden kitabı yazan kadını öldürmek istedim.

bizim hocanın verdiği Evrendeki Son Kayıt daha kötüydü bence…