Okuduğunuz en kötü kitap

Okuyan herkes beğenecek diye bir şey yok arkadaşlar :confused:

gezi kitapları hariç bütün gülten dayıoğlu kitapları.

başlık da pek doğru değil aslında, en sevmediğimiz kitap olarak düşünelim

Tüm kitaplar eşittir… Ama bazı kitaplar diğerlerinden daha eşittir…

GRMM’in editörlüğünü yaptığı Vahşi Kartlar kitabını büyük bir hevesle almıştım ama ilk elli sayfasını zar zor okudum. Çok kötü denemez ama beklentilerimin altındaydı. Bilemiyorum belki de devamını okusaydım çok hoşlanacaktım. :stuck_out_tongue:

Cumhuriyet - faik can keskin

kitap diyo la :smiley:

Link at okuyum.

Olum 29 ekimle ilgili kompozisyon, paylaşmadım bir yerde, bu kafasına göre takılıyor işte :smiley:

Tanrının Kılıcı Atilla.

Nasıl olur da bir imparator adında kitap yazarsın ve kitaba adını verdiğin imparator 400 sayfalık kitabın son 100 sayfasında boy gösterir?

Ulan Atilla diye aldık 300 sayfa fasa fiso adamların olaylarını anlatıyor 50 sayfa atillayı kapsıyor ki o elli sayfa da Atilla ölüyor son kalan 50 sayfada da adamın ölümünden sonrasını anlatıyor.

Almayın Lordlarım ve Leydilerim almayın

Carl Hiassen- Doğa kızı 50 sayfa okuduğum halde kitapta neyden bahsedildiğini anlamadım bile.

Percy Jackson serisi diye genelleyebilirim, şimdi baktığım zaman çok çocukça geliyor.

Sabah Uykum. Bir ara herkes okuyunca merak ettim, akşamüstü başladım ve yarım bıraktım. Bünye alışık olmayınca baydı tabii.

sabah parıltılarımı ney ipek ongunun bi kitabı ismini tam hatırlamıyorum :smiley:

Percy Jackson serisi kesinlikle cocuksu

Genelleme yapıp kahraman anlatıcı ile yazılmış pek çok kaliteli kitaba hakaret etmek istemem lakin son zamanlarda çıkan, genellikle olayların çok klişe olduğu salak saçma kitapların çoğunu okusaydım okuduğum en kötü kitap diyebilirdim. Önüne gelene kalem vermişler resmen.

percy jackson serisi
alacakaranlık serisi (lsnet olsun verdğim paraya :frowning: )

Percy Jackson serisi (ilk kitabını okudum sadece ama sonra direk bıraktım ya)
Gezi kitapları hariç Gülten Dayıoğlu kitapları
Ferrarisini Satan Bilge-Robin Sharma
Halime Kaptan-Rıfat Ilgaz
birde adını hatırlamıyorum bir tane kitap vardı h.z.Rabia’yı mı ne anlatıyordu hiç kitap yarım bırakma huyum olmasada yarısına gelmeden bırakmıştım

Robinson Crusoe. Böyle bir kitap görmedim adam bir türlü akıllanmıyordu.

Bye Bye Türkçe. Niye zorla kitap okuturlar okulda anlamıyorum :S

Alacakaranlık serisinin ilk kitabı. İlk kitapta kaldığım için çok mutluyum…