Okuduğunuz en kötü kitap

Sabah uykum kitabı, “nedir bu yahu?” deyip almıştım 2. el kitapçıdan. O kadar berbattı ki arkadaşıma aynı kitapçıya geri sattırmıştım beni tanır diye :frowning:

Bir çift yürek, ay o neydi öyle ya?
Bir de Ahmet Ümit’in birtakım kitapları :frowning:
Bukowski de yani kusura bakmayın ama no… kötüydü o sıcak su müziği falan :s
Ay çok utanıyorum ama yıllar önce Canan Tan okuma gafletinde bulunmuştum. Piraye, hala gülüyorum o kitaba ya jgmajnjp

İntibah-Namık Kemal sonunu getiremedim

Kuyucaklı Yusuf- Sabahattin Ali
Bu kadar iyi bir yazarın bu kadar kötü bir kitap yazması çok ilginç yazarın ilk romanı olmasına bağlıyorum

Kuyucaklı Yusuf’u beğenmemek neyse ama en kötü kitap listesine almana da gerek yoktu bence ya :smiley:
Zevkler ve renkler tabi…
Çok güzel eserdir bana kalırsa, haksızlık etmemek lazım

Yukarıda dediğim gibi Sabahattin Ali’nin kitaplarını çok beğenirim ama bu kitabı hiç beğenmedim konu çok sıradan işlenişde çok yavan geldi kitabı kısa bir süre önce okuduğumdan yazdım oraya yoksa okuduğum çok daha kötü kitaplar vardır

aslında Kuyucaklı Yusuf çok derin bir kitaptır yani alt metni çok güçlüdür yavan diyerek kitaba haksızlık ettiğini düşünüyorum Sabahattin Ali’yi çok seven biri olarak Kürk Mantolu Madonna’dan sonra en sevdiğim kitabıdır

Bana göre overrated bir kitap ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz

Elif Şafak - İskender

Gece Evi serisi.
Vaktinde severek okumuştum 8 kitabını. Şimdi anlıyorum ki aşırı derecede ergenlere hitap eden bir seri.

Polyanna, Polyanna, Polyanna… Bende yeri o kadar kötüdür ki küçükken bu kitabı yarıda bırakıp bir süre kitap okumadım. Çocukluk travmamdır kendileri. Elenor H. Porter’ı da nasıl bilirdiniz derseniz vallahi iyi bilirdik diyemem. Kitabı gördüğüm yerden derhal uzaklaşıyorum.

Cesur Yeni Dünya. Yani tamam olaylar olaylarda adını o kadar duyduktan sonra alıp böyle bir şeyle karşılaşınca insan garipsiyor. Anlatmak istedikleri var evet fakat kitap ilerlemiyor. Ya da ben beceremedim okumasını…