Okuduğunuz kitaplar?

Evet arkadaşlar şu an okuduğumuz kitabı paylaşalım.

3.okuyuşum ve bir kez daha ; Böyle buyurdu Zerdüşt’ü okuyorum. Daha iyi kavrayabilmek için tabi ki.

şu an kılıçlar fırtınası kısım I i tekrar dan okuyorum

Kılıçların Fırtınasını okuyorum ben şuan. Ondan önce Kara Kule’nin ikinci kitabı olan Üç’ün Çekilişini okuyordum ama Kılıçların Fırtınasını alınca onu yarıda bırakmak zorunda kaldım. Game of Thrones sonuçta bu daha heyecanlı :slight_smile:

Kitabın sonlarına geldim şuan çok kısa sürede tükettim ve üzülüyorum bu yüzden. biterse naparım :frowning:

tekrar okursun @jon snow

üç’ün çekilişini bitirip tekrar birinci kitaptan başlamayı düşünüyorum zaten.

arkadaşlar Game of Thrones’un ilk iki kitabu d&r da olur mu ya malum ilk 2 sezon bitti okumak lazım

Call of Cthulhu

olur olur. ben her gittiğimde görüyorum bir sürü bir sürü dizmişler böyle.

Ben aldım ilk 3 kitabını.

İlk seri tek kitapdan oluşuyor, 30 tl.
İkinci seri iki kitapdan oluşuyor, 20 artı 20 = 40 tl.
Üçüncü seri bunları aldığımda yoktu ama bu aralar gelmiş olması lazım.

Toplam 3 kitabın fiyatı d&r 'da 114 tl’ye gelir. Tabi internetten daha ucuza gelebilir…

Ben söylediğim gibi 70 tl ye aldım.

Bende o fiyata almıştım…

Şuan Kralların Çarpışmasını bitirdim ve daha yeni Kılıçların Fırtınası’na başladım :slight_smile:

Bende tarık buğra osmancık okuyorum vay arkadaş :smiley:

ahahaahaaahh olsun o da güzeldir

Aslında severek okuyorum severim osmanlı tarihini birde bu game of thrones in kitaplarını okumak istemiyorum dizinin heycanı kalmayacak bilicem önceden herşeyi osmancık tan sonra henüz okumadığım adolf hitler kavgam a geçicem :smiley:

Mein Kampf daha güzeldir. Şuda var kitaplar dizinin heyecenını hiç kaçırmıyor emin olabilirsin

Adam Fawer - Empati :slight_smile:

Amin Maalouf-Semerkant.
Ankara’daki arkadaşlar D&R’a para vereceğinize Karanfil’deki kitapçılar çarşısından alın %25-30 indirimli.

Zaman Carki serisinin 11. kitabi Dus Hanceri.