Okuduğunuz kitaplar?

Çember - Dave Eggers

Saatleri Ayarlama Enstitüsü - Ahmet Hamdi Tanpınar

İsmi sadece bana mı sıra dışı geliyor bu kitabın yav sırf isminin çekiciliği için aldım

Çöl gezegeni DUNE’u okuyorum

Nasıl bir kitap kardeş çok duydumda ismini? Memnun musun ?

Kadınsız Erkekler - Haruki Murakami

Arcturus’a Yolculuk - David Lindsay

50 ways to eat cock

bende :smiley:

Molière - Hastalık Hastası

Suç ve Ceza - Dostoyevski
Hayatımda okuduğum en güzel kitaplar arasında yerini almış mükemmel bir kitap. Ölü Canlar’dan sonra ön yargılı olduğum Rus edebiyatını yeniden sevmemi sağladı bu kitap. Kitaptaki kişilikler, olaylar, eleştiriler o kadar güncel ve yerindeydi ki. Okuyunca insan hemen hikayenin içine giriyor. Karakterlerin hep gri olması benim için en güzel özelliğiydi. Keşke bu kitabı daha önce okusaydım.

En son Dune Mesihi’ni okudum şimdi Sami Selçuk Başbakana açık mektubu okuyorum

Kral Katili Güncesi-Rüzgarın Adı

sisifos söyleni- albert camus

yabancı tarzında kitap önerisinde bulunmak isteyenler mesaj atarsa sevinirim

Silmarillion’a başladım yarıda bıraktım sonra Firdevsi’nin Şehnamesine başladım onu da yarıda bıraktım şu an 2 sene önce yarım bıraktığım İlyada’ya devam etmeyi düşünüyorum.

Ustam Silmarillion nası yarım bırakılır? LoTR serisinin temeli o .D

Okuyacam sonra sınavlar başladı diye bıraktım.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lotr’un temeli olduğu için yarım bırakılmamak zorunda zati…
Buraya tüm okuduğumuz kitapları mı yazıyoruz? Öyleyse herkes çok az okumuş. En son okudunuz ya da şu an okuduğunuz gibi başlıklar daha iyi olurmuş.

Beni de taşlayabilirsiniz ben de yarım bıraktım. Ama bahanem iyi Kral Katili Güncesi için yarım bıraktım. Onu bitirince Silmarillion sonra elimde bulunan Bitmemiş Öyküler okunacak.

Bahane saçma. Yarım da bırakılabilir. Günah gibi konuşuluyor.

Ivo Andric okuyun derim, kendisiyle yeni tanışma fırsatım oldu. Balkanlara tam da benim baktığım pencereden bakıyor, anlatımı ve üslubu çok özgün.